Media Expert: Pół miliona fanów! Świętujemy konkursem!

Facebook’owy profil Media Expert obserwuje już ponad pół miliona osób. To najlepszy wynik wśród wszystkich sieci RTV/AGD w Polsce. Media Expert z tej okazji przygotował dla swoich fanów konkurs, w którym do wygrania jest 5 APPLE iPhone SE 2020 64GB. Zabawa trwa od 29 września do 8 października 2020 r.

Już ponad 500 tys. osób obserwuje profil Media Expert na Facebooku. Zgromadzenie rekordowej społeczności fanów nowoczesnych technologii zajęło sieci kilka lat. Dziś Media Expert jest w tym aspekcie niekwestionowanym liderem i zdecydowanie wyprzedza pozostałych uczestników rynku RTV/AGD w Polsce.

W ramach świętowania tego sukcesu, Media Expert zaprasza fanów do wspólnej zabawy. Od 29 września do 8 października trwać będzie konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu smartfonów APPLE iPhone SE 2020 64GB. Szczegółowe warunki konkursu oraz regulamin dostępne są na www.facebook.com/mediaexpert .

Warto przypomnieć, że świetne wyniki notuje również sklep mediaexpert.pl. Od wielu już miesięcy należy on do czołówki najchętniej odwiedzanych sklepów internetowych. We wrześniowym zestawieniu YouGov BrandIndex, mediaexpert.pl znalazło się  TOP5 rankingu satysfakcji użytkowników. W lipcowym badaniu Gemius/PBI, sklep znalazł się w trójce najpopularniejszych serwisów e-commerce w Polsce z ponad 8 mln użytkowników i niemal 100 mln odsłon.

Media Expert
press box