PGE Obrót rusza w drogę na spotkanie z klientami

PGE Obrót, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, już po raz trzeci na czas wakacji przygotowała mobilne strefy informacyjne. Będzie można je spotkać w 23 miejscowościach na terenie 5 województw.

Od 30 czerwca do 15 września pracownicy PGE Obrót odwiedzą m.in. Chełm, Zamość, Błędów, Stalową Wolę, Sieradz, Białystok, Piotrków Trybunalski, Wysokie Mazowieckie, Biłgoraj, Żyrardów. Przy okazji lokalnych wydarzeń spotkają się z mieszkańcami, opowiadając im o produktach i usługach przygotowanych dla nich przez największego sprzedawcę energii.

Bardzo ważnym elementem strefy informacyjnej jest część edukacyjna oraz działania ostrzegające klientów, zwłaszcza osoby starsze, przed nieuczciwą konkurencją i oszustami, którzy co jakiś czas podszywają się pod PGE. Seniorzy otrzymają praktyczne, małe gadżety z instrukcją, jak nie dać się oszukać i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości.

„Bezpiecznie, wygodnie i blisko” to hasło przewodnie tegorocznej edycji mobilnych stref informacyjnych PGE. Dobrze oddaje ono naszą troskę o klientów. Ze względu na ich potrzeby rozwijamy naszą działalność, stawiając na różne wygodne kanały kontaktu i obsługi. Widzimy, że stają się oni coraz bardziej świadomymi uczestnikami rynku sprzedaży energii, oczekując od nas doradztwa w tym zakresie, dlatego szukamy takich okazji do bezpośrednich spotkań. Wakacje i lokalne wydarzenia są ku temu bardzo dobrą okazją – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Podczas rozmów z ekspertami będzie można m.in. poznać zalety wygodnych i ekologicznych rozwiązań oferowanych przez spółkę, takich jak np. eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które jest zawsze pod ręką. Każdy, kto podczas wizyty w strefie informacyjnej dołoży cegiełkę do dbania o środowisko naturalne i wyrazi zgodę na otrzymywanie faktury elektronicznej, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Zabawa polega na wymyśleniu hasła promującego taką formę rozliczeń. Komisja konkursowa w każdej lokalizacji wybierze jednego zwycięzcę i nagrodzi go tabletem.

Do dyspozycji rodzin z dziećmi będzie namiot edukacyjny PGE pełen ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Animatorzy zajmą się pociechami, a rodzice w tym czasie będą mieli swobodną możliwość, aby porozmawiać z pracownikami spółki.

Przystanki mobilnej strefy informacyjnej PGE wraz ze szczegółową mapką lokalizacji oraz więcej informacji o samej akcji, można znaleźć na stronie www.zapewniamyenergie.pl .

PGE Obrót
press box