Wielkie otwarcie MediaMarkt w Pile

Zbliża się otwarcie sklepu popularnej sieci MediaMarkt w Pile. Zostanie on uruchomiony 28 lutego o godzinie 9.00 w Parku Handlowym przy ul. Zygmunta Starego. To doskonała wiadomość dla wszystkich poszukujących szerokiej oferty sprzętu RTV/AGD w dobrych cenach. Z okazji otwarcia na klientów będzie czekało wiele atrakcyjnych promocji.

MediaMarkt to popularna sieć handlowa, obecna w Polsce od ponad 20 lat. Mieszkańcy Piły i okolic znajdą w nowym sklepie pełny asortyment nowoczesnej elektroniki użytkowej, czyli urządzenia do domu i biura takie jak telewizory, lodówki, kuchenki, piekarniki, pralki. W ofercie jest również cała gama urządzeń mobilnych, a wśród nich smartfony, tablety, laptopy na każdą kieszeń.

MediaMarkt w Pile to więcej niż sklep. Na naszych klientów czeka nowoczesna przestrzeń handlowa, zapewniająca idealne warunki do poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych. Na wszelkie pytania odpowie fachowy personel, który objaśni poszczególne funkcje urządzeń i pomoże dobrać model o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika – mówi Tomasz Zieliński, kierownik sklepu MediaMarkt w Pile.

Szeroką gamę produktów najbardziej znanych, światowych producentów uzupełniają urządzenia marek własnych: KOENIC, PEAQ, OK., ISY, które charakteryzują się sprawdzoną jakością i dobrą ceną.

Sklep z pewnością stanie się ulubionym miejscem zakupów także dla osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi. W ofercie MediaMarkt znajdują się m.in. najnowsze modele dronów, elektryczne jeździki czy smartwatche. Z kolei fani cyfrowej rozrywki znajdą tu różne modele konsol, okularów wirtualnej rzeczywistości, premierowych gier oraz akcesoriów dla graczy.

MediaMarkt oferuje różne usługi dodatkowe: dostawę, instalację, pierwsze uruchomienie i konfigurację urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej i elektrycznej. Klienci mogą tu zawrzeć umowę o usługi sieci Orange. Osoby korzystające ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Dla wygody klientów sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt to sieć, która dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet jeśli nie zakupiło się nowych towarów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Z okazji otwarcia sklepu MediaMarkt w Pile na klientów czeka atrakcyjna oferta promocyjna, np.:

­- telewizor LG 55UK6400PLF za 1799 zł
– telewizor SHARP LC-40FI5442E za 899 zł
– laptop ACER Aspire 3 za 999 zł
– Konsola Xbox One 1 TB w zastawie z dwoma grami za 999 zł
– Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR615X03CE za 899 zł
– smartfon SAMSUNG Galaxy J4 PLUS za 499 zł
– iPhone 6s 32 GB za 1279 zł
– Aparat systemowy CANON EOS M100 BK M15-45 S za 999 zł

MediaMarktSaturn Polska
press box