MediaMarkt otworzy sklep w Galerii Młociny

MediaMarkt kontynuuje rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Wiosną br. w Warszawie pojawi się kolejny sklep tej marki w nowej Galerii Młociny. To już jedenasta lokalizacja MediaMarkt w aglomeracji warszawskiej.

MediaMarkt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych marek konsumenckich. Sieć rozwija się we wszystkich kanałach dystrybucji. Sklepy stacjonarne zlokalizowane są w atrakcyjnych komunikacyjnie i handlowo punktach. W każdym z nich klienci mają do dyspozycji szeroką ofertę nowoczesnej elektroniki użytkowej i usług. O komfort zakupów dba fachowy personel, który pomaga w wyborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Nowy MediaMarkt będzie nowoczesną przestrzenią handlową, zaaranżowaną według najnowszych światowych trendów. Łączna powierzchnia wynosi ok. 2000 m2. Klienci znajdą tu bogaty wybór produktów renomowanych, światowych producentów.

Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, dlatego kolejny MediaMarkt w stolicy uruchamiamy w prężnie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bielany. Nowy sklep zapewni odwiedzającym idealne warunki do odkrywania świata nowoczesnych technologii. – mówi Sławomir Uherek, Dyrektor Operacyjny MediaMarktSaturn Polska.

Klienci MediaMarkt w Galerii Młociny będą mogli skorzystać z szerokiej oferty usług, które usprawnią proces zakupowy i pozwolą od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami nowo zakupionego sprzętu. Oprócz dostawy, będzie można zamówić jego instalację w domu klienta. Bardzo wygodna jest opcja zakupu komputera gotowego do użycia, z wgranym i zaktualizowanym oprogramowaniem. W sklepie można zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną czy skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Obecnie w aglomeracji stołecznej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, a także w Piasecznie (ul. Gen. Okulickiego 20 A), Jankach (CH Janki) i Markach (CH M1).

MediaMarktSaturn Polska
press box