Aromatyczny, naturalnie słodki, wygodny w serwowaniu Mus HOLLE

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle to pyszna, aromatyczna i naturalnie słodka przekąska idealna – nie tylko dla malucha, ale także dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych ceniących sobie czyste, sprawdzone produkty, bez żadnych zbędnych dodatków!

Soczyście owocowy mus Holle to doskonałe połączenie delikatnego puree z owoców i pełnoziarnistego, bogatego w składniki odżywcze orkiszu. Zarówno owoce, jak i orkisz, pochodzą z upraw biodynamicznych oraz biologicznych, dzięki temu ich jakość potwierdzona została certyfikatem Demeter. Gwarantuje on, że produkt spełnia najbardziej rygorystyczne normy i kryteria zdrowotne, wymagane od żywności dla maluchów. Mus ma gładką, delikatną konsystencję, owoce i zboże zostały dokładnie rozdrobnione. Nie jest dodatkowo dosładzany, nie zawiera także żadnych innych dodatków.

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle zamknięty został w formie saszetki z możliwością ponownego zamknięcia. Wygodna tubka z zakrętką sprawia, że przekąska jest bardzo łatwa w użyciu i świetnie sprawdza się także poza domem – na spacerze, w podróży, w przedszkolu czy szkole. 

Zaleca się, aby mniejsze dzieci karmić owocowo-zbożowym puree za pomocą łyżeczki Dzięki temu rodzic ma większą kontrolę nad procesem jedzenia, a delikatne jeszcze ząbki malucha nie są narażone na długotrwały kontakt z naturalnymi cukrami, występującymi w owocach. Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle po otwarciu można przechowywać w lodówce do 2 dni.

 Holle