Poczuj te emocje – konkurs dla blogerów

Konkursy to dla blogerów chleb powszedni. Angażują czytelników i jak nic innego pozwalają – dosłownie – wynagrodzić ich za zainteresowanie, którym obdarzają autorów. A gdyby tak raz stanąć po drugiej stronie i z organizatora stać się uczestnikiem? Jeśli prowadzisz bloga i czytając te słowa złapałeś się na myśli, że też masz ochotę poczuć ten dreszczyk emocji towarzyszący rywalizacji, to się świetnie składa, bo KiK ma coś specjalnie dla Ciebie!

Kto nie lubi dostawać nagród? Ich wręczanie też jest super, ale miło czasem samemu poczuć się docenionym. Właśnie taki cel przyświeca marce KiK – jednej z wiodących w Europie sieci sklepów oferujących modne ubrania i dodatki oraz akcesoria do domu zgodne z najnowszymi trendami.

Po sukcesie ogólnopolskiego plebiscytu „Kobieta Roku KiK”, sieć sklepów postanowiła docenić kreatywnych i inspirujących influencerów, organizując Konkurs dla Blogerów.

8 zwycięzców, 40 nagród dodatkowych

Tak – w liczbie mnogiej, bo zwycięzców będzie aż ośmiu – po dwóch na każdy z czterech miesięcy trwania konkursu, który wystartuje 1 września, a zakończy się dokładnie w ostatni dzień 2017 roku, czyli 31 grudnia. Dodatkowo co miesiąc dziesięć pierwszych zgłoszeń zostanie wyróżnionych specjalnymi nagrodami.

Jakimi? O tym za chwilę. Najpierw kilka słów o zasadach, które są naprawdę proste. Każdego miesiąca na stronie konkursowej www.konkurs.blog.kik.pl pojawi się temat-inspiracja. Zadaniem każdego uczestnika będzie jego zinterpretowanie i przedstawienie własnej wizji w formie krótkiego – do 500 znaków – wpisu, któremu mogą towarzyszyć maksymalnie cztery zdjęcia. Poza tym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a wszelkie kreatywne i niecodzienne rozwiązania są mile widziane.

W każdej z comiesięcznych edycji zwycięzców będzie dwóch – jeden zostanie wybrany głosami oddawanymi przez internautów, a drugi decyzją jury. Obaj (lub obie) laureaci otrzymają tytuł „Blogera Miesiąca” i nagrodę o wartości 2500 zł, która pozwoli im zaistnieć w szerszej świadomości i wypromować swoją twórczość. Warto pospieszyć się ze zgłoszeniami – co miesiąc 10 autorów pierwszych postów otrzyma bon zakupowy o wartości 100 zł do zrealizowania w jednym z ponad 170 zlokalizowanych w całej Polsce sklepów KiK.

Dwa warunki

Żeby wziąć udział w plebiscycie, trzeba spełnić tylko dwa warunki – być pełnoletnim i prowadzić bloga. Pozostałe kwestie to czysta formalność – wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie konkursowej i oczywiście wykonać zadanie. Po weryfikacji zgłoszenia przez organizatora pojawi się ono na portalu jako indywidualny profil uczestnika, gdzie internauci będą mogli również głosować na swojego faworyta.

Oprócz tego marka KiK postanowiła nagrodzić także tych, którzy wolą wypowiadać się za pomocą samych obrazów. Co miesiąc dziesięciu użytkowników Instagrama, spośród osób, które odpowiedzą na zadanie konkursowe w formie zdjęć – opublikowanych na swoim koncie i opisanych za pomocą odpowiedniego hasztagu – także dostanie bony o wartości 100 zł do zrealizowania w wybranym sklepie KiK.

Brzmi prosto i przyjemnie? Bo tak właśnie jest! A w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy zajrzeć do regulaminu, który jest dostępny na stronie www.konkurs.blog.kik.pl razem z aktualnościami i wszelkimi potrzebnymi informacjami na temat plebiscytu. To co, gotowi na ten dreszczyk emocji?

KiK