„Technologiczne pobudzenie” ze Starbucks w sklepach MediaMarkt

MediaMarkt we współpracy z kultową marką kawy Starbucks uruchomia nietuzinkową akcję promocyjną „Technologiczne pobudzenie”. Wszyscy Klienci, którzy zrobią w sklepach stacjonarnych sieci MediaMarkt zakupy o wartości minimalnej 100 PLN otrzymają napój Starbucks Doubleshot Espresso.

Akcja „Technologiczne pobudzenie” prowadzona  jest we wszystkich stacjonarnych sklepach MediaMarkt  na terenie Polski. Promocja potrwa od 28 maja do 4 czerwca 2021 roku w godzinach otwarcia salonów MediaMarkt lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem otrzymania napoju Starbucks Doubleshot Espresso jest dokonanie w okresie trwania akcji pojedynczej transakcji na kwotę minimum 100 PLN. Z akcji wyłączone są zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego mediamarkt.pl.

Celem promocji jest budowanie wśród klientów pozytywnych doświadczeń zakupowych. Starbucks Doubleshot Espresso to mleczny napój kawowy z kofeiną, sprzedawany w puszkach o pojemności 200 ml. Dostępny jest w dwóch wariantach – klasycznym oraz bez cukru. Produkt zostanie już wkrótce wprowadzony w sieci MediaMarkt do okresowej sprzedaży. Starbucks Doubleshot Espresso jest dystrybuowany na terenie Polski przez licencjonowanego partnera Starbucks – Arla Foods.

Za przygotowanie i koncept kreatywny kampanii promującej akcję odpowiedzialna jest agencja 2B UP Consulting, należąca do grupy Garden of Words. Działania komunikacyjne będą prowadzone w TV radio, internecie, na social media oraz BTL. 2B UP Consulting od grudnia 2020 roku wspiera biuro prasowe MediaMarktSaturn Polska oraz działania firmy z obszaru komunikacji wewnętrznej.

MediaMarktSaturn Polska
press box