Nowa odsłona salonu NEONET w Dębicy

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i IT, już 20 lipca zaprezentuje nowy, zmodernizowany salon na terenie Dębicy, przy ulicy Rzeszowskiej 129 b, w niedalekim sąsiedztwie Galerii Raj.

 

 

Nowa aranżacja sklepu to ukłon w stronę Klientów NEONET. Ma na celu ułatwić poszukiwanie produktów i dokonywanie zakupów. Pomoże w tym również fachowa obsługa, która codziennie będzie służyć wsparciem w zakresie wyboru urządzeń, ich konfiguracji oraz instalacji.

 

Tak jak dotychczas w skład oferty sklepu będą wchodziły markowe sprzęty elektroniczne i gospodarstwa domowego. Szeroki asortyment RTV, AGD i IT to między innymi telewizory, lodówki, pralki, kuchenki, komputery i wiele innych, niezbędnych w domu urządzeń.

 

Klienci z regionu będą mogli poznać bogatą ofertę NEONET na przestrzeni aż 450m2. Tak duża przestrzeń umożliwi wygodne przetestowanie urządzeń na miejscu, a nowy system komunikacji oraz przestronne rozmieszczenie regałów znacznie ułatwią odnalezienie poszukiwanego produktu – mówi Michał Słomiński, regionalny kierownik sprzedaży NEONET.

 

Dodatkowo w trakcie ponownego otwarcia przy zakupach sprzętów wielkogabarytowych Klienci będą mogli liczyć na darmową dostawę, wniesienie, montaż i przygotowanie urządzeń do pracy. Wszystko to za symboliczną złotówkę.

 

NEONET przygotował również dla Klientów możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem prawdziwych rat 0%, co oznacza 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia,
a także brak konieczności dokonania pierwszej wpłaty.

 

Sklep będzie czynny 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00, w soboty 9:00 – 18:00 oraz w niedzielę 11:00 – 17:00.    


Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl . Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy Created in Poland Superbrands.  NEONET jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

NEONET
press box