Ange Secrete i ENZZO Milano w Galerii Bronowice

Z początkiem wakacji do grona najemców Galerii Bronowice dołączyły dwie marki modowe. Salon Ange Secrete poszerzył kategorię kobiecej i eleganckiej bielizny, natomiast marka ENZZO Milano uzupełniła propozycję wysokiej jakości mody męskiej.

Letnie otwarcia przyniosły Galerii Bronowice dwa nowe salony na poziomie +1 – Ange Secrete i ENZZO Milano. Pierwszy z nich to marka skierowana do kobiet modnych i świadomych swojej wartości. W salonie o powierzchni 52 m kw. panie znajdą  szeroki wybór kobiecej i szykownej bielizny dziennej oraz nocnej. ENZZO Milano to propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, którzy chcą się ubierać w niepowtarzalnym stylu. Marka stawia na innowację, daje możliwość wytyczania nowych trendów i wyróżniania się na tle innych. Wiele strojów, opartych na niebanalnych kompozycjach wzorów i tkanin, czeka na klientów Galerii Bronowice w lokalu o powierzchni 86 m kw.

– Galeria Bronowice dba o różnorodny i szeroki wybór produktów w każdej kategorii. Cieszymy się, że niebanalne marki modowe, które pojawiły się w naszym centrum handlowym cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do nowo otwartych sklepów – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice