Grześki i Familijne na podium plebiscytu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017

Produkty Grupy Colian po raz kolejny zostały nagrodzone w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. Najnowsze propozycje marek Grześki i Familijne zdobyły brązowe medale w tegorocznej edycji plebiscytu. Prestiżowe wyróżnienia wręczono 19 stycznia w hotelu Bristol w Warszawie podczas uroczystej gali. 

6. edycja ogólnopolskiego konkursu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów wyłoniła najlepsze nowości sektora FMCG . Do rywalizacji o prestiżowy tytuł stanęły 272 nowe produkty w 54 kategoriach FMCG. Wśród laureatów znalazły się wyroby Grupy Colian, propozycje marek Grześki i Familijne. Linie produktowe Grześki Gofree i Familijne 2GO zdobyły brązowe medale w kategoriach: „wafle, batony” oraz „ciastka, wafle familijne”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 19 stycznia w hotelu Bristol w Warszawie.

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów to coroczny plebiscyt, wskazujący najlepsze produkty FMCG, które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Laureaci wyłaniani są na podstawie badania konsumenckiego, przeprowadzanego przez instytut badawczy GFK Polonia. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę miesięczników branżowych Wiadomości Handlowe i Wiadomości Kosmetyczne.

Grześki to jedne z najpopularniejszych wafelków impulsowych w Polsce. Od ponad 20 lat zachwycają wyjątkowym połączeniem kruchego wafelka, delikatnego kremu oraz najwyższej jakości czekolady.

Familijne to najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek w Polsce. Chrupiące wafle i pyszne ciastka w wielu wariantach smakowych sprzyjają czerpaniu radości z przebywania z najbliższymi, pomagają budować więzi i inspirują do wspólnej zabawy.

Colian / pHandel.pl