Odbierz zegarek sportowy przy zakupie telewizora w sklepach Saturn

Każdy, kto uprawia sport doskonale wie, że tak samo ważny jak trening jest odpoczynek, który pozwala na regenerację organizmu. Dzięki najnowszej promocji sieci Saturn będzie można trenować i odpoczywać na najwyższym technologicznym poziomie.

Wystarczy w dniach od 15 do 21 września br. kupić telewizor w sklepie stacjonarnym lub internetowym sieci Saturn, by otrzymać w zestawie nowoczesny zegarek sportowy.

Zakup nowego telewizora często może wiązać się z obawą, że zamiast aktywności sportowej wybierzemy słodkie lenistwo na kanapie. Dzięki najnowszej akcji sieci Saturn klienci nie muszą się tego obawiać. Kupując jeden z 200 promocyjnych modeli telewizorów otrzymają w zestawie nowoczesny zegarek sportowy Tomtom, który będzie doskonałą technologiczną mobilizacją do treningu. W ten sposób Saturn zachęca do zachowania balansu pomiędzy uprawianiem sportu a relaksem.

Od lat w sklepach sieci Saturn oferujemy produkty i gadżety, które wspierają aktywność fizyczną. W ramach najnowszej akcji wszyscy klienci, którzy kupią jeden z promocyjnych modeli telewizorów otrzymają do niego zegarek sportowy GPS Tomtom Spark. Taki zegarek to niezbędny technologiczny gadżet, który pozwala zaplanować trening – monitoruje tempo
i czas trwania aktywności, pokonany dystans, a także spalone kalorie. A po wysiłku fizycznym doskonałym relaksem oraz regeneracją będzie seans ulubionego filmu lub serialu w naszym domowym kinie – mówi o akcji Marcin Półćwiartek z Działu Zakupu sieci Saturn.

Promocja „Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora” w sieci Saturn ważna jest w dniach 15-21 września 2016 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych zestawów i obejmuje wybrane modele telewizorów. Obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym sieci Saturn (z wyłączeniem zakupów w Outlecie).

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach Saturn oraz na stronie internetowej www.saturn.pl .

SATURN

Więcej informacji ( press box )