Nowe otwarcie Media Markt w Gdyni

W piątek 16 września nastąpi nowe otwarcie sklepu Media Markt przy ul. Kcyńskiej 27c w Gdyni. Technologiczne centrum  miasta zyskuje nowy wygląd i funkcje, odpowiadające współczesnym trendom i potrzebom klientów. Jest to obecnie jedna z najnowocześniejszych powierzchni handlowych w Polsce.

Rozwój branży elektroniki użytkowej jest nierozerwalnie związany z otwartością na zmiany. Pojawiające się praktycznie każdego dnia innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne mają bezpośrednie odbicie w zmieniających się oczekiwaniach konsumentów i preferencjach zakupowych. Zmianie ulega też sposób konsumowania mediów. Niegdyś dwoma głównymi filarami branży był sprzęt RTV i AGD. Dziś natomiast zwłaszcza młodzi ludzie coraz intensywniej korzystają z elektroniki mobilnej oraz cyfrowej. Nieustannie poszukują uzupełniających je usług, akcesoriów i kontentu, by w pełni korzystać z funkcjonalności najnowszych gadżetów.

– Media Markt wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów korzystających z najnowszych technologii w codziennym życiu, rozwija się dynamicznie we wszystkich kanałach sprzedaży. Ważnym elementem tego rozwoju są inwestycje w modernizację istniejących powierzchni handlowych, które są istotną platformą dotarcia do nabywców nowoczesnej elektroniki, poszukujących bezpośredniego kontaktu zarówno z kompleksową ofertą produktową, jak i fachowym doradcą – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

W przebudowanym i unowocześnionym sklepie Media Markt w Gdyni o powierzchni ponad 2 tys.m2 dużą wagę postawiono na nowoczesną formę prezentacji produktów. Urządzenia obecnie najbardziej poszukiwane przez klientów wyeksponowano tak, by w łatwiejszy sposób mogli oni poznać zalety sprzętu oraz wypróbować jego funkcje. – Odwiedzający nasz sklep zawsze znajdą tu  pełen wybór najnowszych urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów, a dzięki funkcjonalności i organizacji powierzchni sklepu, zrobią to w sposób łatwy i przyjemny. Zapraszamy naszych klientów do miejsca, gdzie przy wsparciu fachowych doradców będą mogli poznawać emocjonujący świat nowych technologii i cieszyć się nim na co dzień – w pracy i zabawie. – dodaje Dariusz Lutyński, Dyrektor Marketu Media Markt w Gdyni .

Nowemu otwarciu towarzyszy ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np. :

– Telewizor LG OLED UHD 65” za 19 999,- zł;
– Notebook MacBook Air  w cenie 3899,- zł;
– Tablet Samsung SM-T560 za 599,- zł;
 
– Chłodziarko-zamrażarka Samsung w cenie 1999,-zł;
– Pralka Electrolux w cenie 1099,- zł;
– Kuchnia gazowa Amica w cenie 729 ,- zł;
– Głośnik BLAUPUNKT Bluetooth za 59,- zł;
– Sieciowy odtwarzacz audio SONOS za  999,- zł;
– Zestaw kina domowego BOSE za 6999,- zł.

Sieć Media Markt, będąca liderem rynku elektroniki użytkowej w Polsce, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona klientów. Marka posiadając obecnie 57 sklepów inwestuje w internetowy kanał sprzedaży, otwierając jednocześnie kolejne sklepy stacjonarne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Kolejne sklepy marki zostaną uruchomione jeszcze w tym roku w Żorach (wrzesień) i w Piasecznie.

Media Markt

Więcej informacji z MEDIA MARKT ( press box )