Urodzinowa promocja Media Markt w Siedlcach

Mieszkańcy Siedlec kochają nowe technologie, a ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych urządzeń w najlepszych cenach stał się specjalistyczny sklep Media Markt, zlokalizowany przy ul Brzeskiej 126. Od roku pełni on funkcję technologicznego centrum miasta. Teraz sklep świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na odwiedzających czeka szereg markowych produktów w jeszcze lepszych cenach. Promocja potrwa od 16 do 18 września br.

Sprzęty AGD i RTV to dziś produkty pierwszej potrzeby. Pralka, zmywarka, ekspres do kawy czy nawet telefon mają nam służyć przez wiele lat, więc ich wybór powinien być przemyślany. Czym kierować się przy zakupie urządzeń? Dziś równie mocno, jak funkcjonalność i design, liczy się również oszczędność użytkowania. Dlatego kupując nowy sprzęt warto zasięgnąć opinii, ile np. energii zużywa, jak powinien być serwisowany, co obejmuje gwarancja.

Szeroka oferta marek i modeli urządzeń dostępnych w Media Markt pozwala każdemu wybrać sprzęt odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Klienci odwiedzający sklep przy ul. Brzeskiej 126 doceniają zwłaszcza fachowe doradztwo, z którego słynie marka. Pracownicy sklepu pomogą zawsze wybrać produkty dopasowane do potrzeb i stylu życia kupujących.

Z okazji pierwszych urodzin Media Markt przygotował dla swoich klientów specjalną urodzinową ofertę. W dniach od 16 do 18 września br. w siedleckim sklepie można kupić wiele urządzeń renomowanych marek w promocyjnej cenie, np.:

– Telewizor Sharp 55” LCD za 1999,- zł;
– Telewizor LG 32” LED za 949,- zł;
– Jeździk Skymaster za 1399,- zł;
– Pralka Samsung WF60F4EOWOW za 899,- zł;
– Smartfon Huawei P8 Lite  za 699,- zł;
– Urządzenie hybrydowe Asus za 799,- zł;
– Odkurzacz samoczynny iRobot Roomba 615 za 1199,- zł;
– Żelazko Philips za 139,- zł.

Media Markt w Siedlcach jest pierwszym adresem dla osób poszukujących inspiracji i fachowej porady przy wyborze sprzętów codziennego użytku czy urządzeń mobilnych służących utrzymaniu kontaktu w pracy i zabawie. Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie i zapraszamy do kolejnej wizyty w naszym sklepie – mówi Agnieszka Wódka, Kierownik Sklepu Media Markt w Siedlcach.

W ciągu roku Media Markt w Siedlcach odwiedziło kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Klienci chętnie korzystali z usług oferowanych przez sklep, m.in. oferty ratalnej, rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+, pomocy informatycznej Power Service, czy zabezpieczenia telefonu folią ochronną. Dużą popularnością wśród kupujących cieszyły się również produkty marek własnych: Ok, KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące ciekawą alternatywą dla szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.


zdj.: Paweł Wójcik

Media Markt

Więcej informacji z MEDIA MARKT ( press box )