Narzędzia akumulatorowe WOLFF 18V – nieograniczona swoboda pracy

Marka WOLFF należąca do firmy UZIN Utz, wprowadziła na rynek nową linię bezprzewodowych narzędzi, które znacznie ułatwiają i przyspieszają prace posadzkarskie. Gama ośmiu urządzeń wyposażonych w pojemne baterie 18 V zapewnia większą mobilność i poprawia logistykę na placu budowy.

Prace posadzkarskie na ogół wymagają wykonywania dużej liczby bardzo precyzyjnych czynności. Wśród nich można wymienić między innymi usuwanie starych okładzin i pozostałości klejów, szlifowanie, wycinanie rowków i dylatacji czy zgrzewanie okładzin z tworzyw sztucznych. Tego typu obróbki wymagają użycia bardzo specjalistycznych elektronarzędzi i maszyn, które są niezbędne zwłaszcza podczas prac na dużych powierzchniach. Czasem jednak praca z urządzeniami zasilanymi sieciowo staje się problematyczna, ze względu na konieczność posiadania wygodnego dostępu do źródła zasilania, odpowiedniego przedłużacza i niejednokrotnie umiejętnego prowadzenia nieporęcznych kabli. Z myślą o poprawieniu logistyki i bezpieczeństwa pracy profesjonalnych posadzkarzy firma UZIN Utz wprowadziła dedykowaną grupę narzędzi akumulatorowych pod marką WOLFF 18V.

Seria WOLFF 18V – niezbędne narzędzia w ręku montażysty

Linia urządzeń akumulatorowych 18 V marki WOLFF obejmuje wszystkie niezbędne narzędzia i maszyny, jakie mogą być potrzebne na każdym etapie prac posadzkarskich, od zrywarki Junio Stripper 18V do wykładzin tekstylnych i pozostałości montażowych poprzez dwubiegową mieszarkę do mas Power X 18 V, aż po narzędzia do precyzyjnych obróbek okładzin podłogowych, jak kompaktowa frezarka fugowa Fräsmaster 18V czy frezarka do rowków w parkiecie. W bardzo zróżnicowanym asortymencie można znaleźć także mobilną piłę Piranha 18V do docinania elementów z drewna i płyt meblowych czy wszechstronną szlifierkę kątową WS 125 18V. Serię uzupełnia dodatkowo wycinarka spoin w jastrychach EF 135 18V oraz narzędzie do cięcia pasów z linoleum i PVC pod nazwą LS 3LS 65 18V. Tak bogaty asortyment przenośnych, poręcznych i niezależnych od zewnętrznych źródeł zasilania rozwiązań pozwala na swobodną realizację prac nawet w sytuacji przerw w dostawie prądu czy w miejscach, w których nie ma dobrego dostępu do gniazdka elektrycznego.

Uwolnij swoją pracę!

Dzięki serii akumulatorowych narzędzi WOLFF 18V profesjonalny wykonawca może teraz łatwo dotrzeć w każde, nawet bardzo oddalone i trudnodostępne miejsce w pomieszczeniu. Znikają przy tym prozaiczne problemy z organizacją pracy na miejscu budowy, związane z niewystarczająca długością kabla zasilającego czy awarią przedłużacza. Dostęp do mobilnych, bezawaryjnych i wydajnych narzędzi poprawia płynność i efektywność pracy. Ograniczenie prowadzenia potencjalnie przeszkadzających przewodów elektrycznych dodatkowo wpływa na poprawę bezpieczeństwa i ograniczenie ryzyka związanego z np. przypadkowym uszkodzeniem przewodu zasilającego. We wszystkich urządzeniach serii WOLFF 18V zastosowano mocne akumulatory 18V, które można bez problemu doładować z użyciem szybkiej ładowarki. W razie potrzeby akumulatory można również przekładać z jednego urządzenia do drugiego, ponieważ są one identyczne dla całej gamy WOLFF 18 V.

Producent: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica


Marka WOLFF, należąca do grupy UZIN Utz, jest jednym z liderów na rynku w projektowaniu i produkcji specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przygotowania podłoża i układania wykładzin. Od 60 lat w branży podłogowej, marka firmy WOLFF stanowi synonim najwyższej jakości i optymalnych rozwiązań: od maszyn przeznaczonych do zrywania wykładzin, szlifierek do przygotowania podłoża po specjalistyczne narzędzia umożliwiające perfekcyjne wykonanie prac podłogowych. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i stałemu udoskonalaniu sprawdzonych już produktów przyczyniamy się do przeobrażania rynku, zaspokajając coraz to nowe wymagania w zakresie usuwania wykładzin i przygotowania podłoża. WOLFF będzie w dalszym ciągu koncentrował się na swojej podstawowej działalności, a także w przyszłości będzie bardzo silnie akcentował swoja pozycję w branży.

UZIN