Trwają zapisy na szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego”

Ruszył nabór do specjalnej edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego, organizowanego przez Akademię Zdrowego Budownictwa pt. „Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego”, nad którym Patronat objął Związek POiD. Nabór uczestników będzie się odbywał do 11 marca br. Szkolenie startuje 14 marca br. i odbywać się będzie za pomocą platformy szkoleniowej online. Szkolenie posiada akredytację PHI Darmstadt oraz Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i energii Odnawialnej.

Szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego” można traktować jako obowiązkowe dla wszystkich uczestników procesu budowy, w szczególności: wykonawców, architektów, inżynierów budownictwa, projektantów instalacji, montażystów, mistrzów budownictwa, producentów, sektor bankowy, pośredników nieruchomości i innych.

To doskonała szansa dla wszystkich uczestników na zdobycie przewagi konkurencyjnej poprzez rozwój interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu realizacji, projektowania i nadzoru budynków o niemal zerowym zapotrzebowaniu na energię oraz modernizacji starych obiektów do najwyższych standardów energetycznych.

Ponadto, udział w szkoleniu można traktować jako pierwszy-istotny krok, dla wszystkich producentów, planujących ubiegać się o Certyfikat Produktu Pasywnego czy posiadających komponent zacertyfikowany przez PHI Darmstadt
Termin zakończenia naboru:

– do 11 marca 2022

Pierwsze materiały na platformie szkoleniowej:

– 14 marca 2022 (10 tygodni) → co tydzień, w poniedziałek nowe materiały i ćwiczenia do wykonania! Uczestnicy sami decydują kiedy mają czas je przepracować!

– po starcie zostanie również ustalony harmonogram spotkań LIVE z trenerem.

Zamówienia można składać:  

– mailowo: zamowienia@akademiazdrowegobudownictwa.pl z podaniem ilości osób oraz danych do faktury;

– telefonicznie: w przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji pod nr: 508 449 288.

Strona Szkolenia:

https://bit.ly/34LYLzZ

TheImagine