ALUPROF potwierdza siłę marki


ALUPROF z sukcesami kończy 2020 rok. Podwójny tytuł Lidera Rynku Stolarki i awans w rankingu TOP MARKA są owocem pracy włożonej w budowanie bezkonkurencyjnej oferty oraz silnego wizerunku firmy w Polsce i za granicą.

Najlepsi wśród producentów systemów aluminiowych

Już po raz 12. ALUPROF uzyskał tytuł Lidera Rynku Stolarki w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych i roletowych. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników sprzedażowych, co jest potwierdzeniem doskonałych efektów, jakie osiągnęła marka w ostatnim roku. Listę laureatów ogłoszono podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2020, odbywającej się w ramach Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wydarzenie, w związku z panującymi warunkami, przeniesiono w całości do internetu. Dzięki temu bez ograniczeń uczestniczyć w nim mogli wszyscy zainteresowani poruszaną tematyką.

Potwierdzona siła brandu

Magazyn „Press” i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów już po raz 13. przygotowały raport TOP MARKA, będący analizą medialnego zaangażowania firm. Na jego podstawie tworzony jest ranking 500 najsilniejszych wizerunkowo marek oraz zestawienia branżowe. W tym roku ALUPROF może pochwalić się awansem aż o 19 pozycji. Firma znalazła się na 308 miejscu tego prestiżowego zestawienia. Z kolei na 50 badanych firm w branży producent systemów aluminiowych uplasował się na 8 lokacie.

– Wyróżnienie w tym prestiżowym rankingu jest dla nas nagrodą za wysiłek włożony w konsekwentną realizację strategii marki. Ma to dla nas szczególne znaczenie w perspektywie wyzwań, jakim jako lider branży musieliśmy sprostać w związku z pandemią koronawirusa. Awans o 19 miejsc potwierdza biznesowe i społeczne znaczenie ALUPROF dla kraju. Jednocześnie motywuje nas do rozwoju i szukania innowacyjnych sposobów na skuteczną realizację ambitnych celów marki – podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

Lider i innowator branży

ALUPROF SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. ALUPROF jest też jednocześnie jednym z liderów branży w Europie, dostarczając rozwiązania o uznanej, najwyższej jakości. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w 55 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza nowoczesne aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, fasadowe oraz systemy rolet i bram. Wśród produktów ALUPROF SA znajdują się m.in. konstrukcje przeciwpożarowe, antywłamaniowe oraz energooszczędne rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym. Rozwiązania firmy spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi nowoczesnego budownictwa.

Aluprof
press box