MediaMarkt poszerza współpracę z firmą Haier

MediaMarkt, jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na naszym rynku, poszerza współpracę z firmą Haier, która jest światowym liderem w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego już 11 lat z rzędu. W ramach współpracy w sklepach sieci dostępna będzie szeroka gama nowych produktów premium producenta. Powstaną także specjalne strefy Haier, w których klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. Działania te związane są z nową strategią marki Haier, która chce znacząco zwiększyć swoje udziały w Polsce, wprowadzając na nasz rynek znacznie szerszą ofertę innowacyjnych produktów.

„MediaMarkt jest pierwszym adresem dla współczesnych konsumentów, zapewniając zawsze kompleksową ofertę produktów i usług dopasowanych do zmieniających się potrzeb kupujących. Dlatego cieszymy się, że możemy uzupełnić naszą  ofertę o nowe produkty marki Haier, które są nie tylko innowacyjne i funkcjonalne, ale wyróżniają się również ciekawym i nowoczesnym designem. Produkty Haier doskonale odpowiadają na  wysokie wymagania użytkowników nowych technologii” – powiedział Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.

„Globalna strategia Haier zakłada ciągłe poszerzanie i rozwijanie swej obecności na światowych rynkach w segmencie premium. Przyszedł czas także na Polskę.” – powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Haier Group Poland. „Dlatego cieszymy się, że dzięki współpracy z MediaMarkt, jeszcze większe grono konsumentów szukających niezawodnych i innowacyjnych produktów AGD będzie mogło cieszyć się z użytkowania naszych lodówek, pralek i chłodziarek do wina, a także piekarników, okapów czy płyt grzewczych do zabudowy, które cechuje nowoczesny design, wygoda użytkowania i zaawansowane technologie, w tym Internet of Things.”

Wszystkie osoby, które chcą zapoznać się z najnowszymi produktami marki Haier zapraszamy do specjalnej strefy producenta w warszawskich sklepach MediaMarkt w CH Arkadia oraz przy ul. Ostrobramskiej 79, a także w CH M1 w Markach k. Warszawy. Klienci znajdą tam najnowsze chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, pralko-suszarki, a także produkty AGD do zabudowy. Kolejne strefy Haier pojawią się już wkrótce w kolejnych sklepach MediaMarkt w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i w Czeladzi.


O MediaMarkt
MediaMarkt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, która wyznacza trendy w branży. Sieć ma w Polsce blisko 90 sklepów stacjonarnych, prowadzi też jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z elektroniką mediamarkt.pl. Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem call center. Kierując się zasadą klientocentryzmu firma kładzie nacisk na oferowanie kompleksowych rozwiązań – szeroki asortyment uzupełnia szereg usług związanych z zakupionym sprzętem.

O firmie Haier
Firma Haier została założona w 1984 r. Siedziba firmy mieści się w Qingdao, w prowincji Szantung w Chinach. Haier od samego początku produkuje elektronikę użytkową oraz sprzęt AGD. Na przestrzeni lat przechodzi ciągłą ewolucję dostosowując się do zmiennych wymagań współczesnego świata i dzisiejszych konsumentów. Opierając się na kluczowych wartościach jakimi są jakość i niezawodność, które pozwoliły jej oferować doskonałe, nowoczesne i innowacyjne produkty, stała się firmą globalną, która nieprzerwanie od 11 lat jest nr 1 na świecie w branży urządzeń gospodarstwa domowego.

MediaMarktSaturn Polska
press box