Hörmann na targach BUDMA 2020 4 – 7 lutego 2020, Poznań

Jak bramy garażowe i drzwi wejściowe włączyć w systemy domu inteligentnego? W jaki sposób dopasować je do nietypowej elewacji? Jak monitorując urządzenia przez Internet, obniżyć koszty ich eksploatacji? Odpowiedzi na tego typu pytania znaleźć będzie można na stoisku firmy Hörmann podczas targów BUDMA 2020.

W sumie na powierzchni 700 m² producent pokaże aż 17 nowości. Będą to zarówno zupełnie nowe, wprowadzane dopiero na rynek rozwiązania, jak i znane wcześniej, a teraz udoskonalone i wyposażone w najnowsze technologie, produkty.

Bramy garażowe i drzwi wejściowe

Zobaczyć i dotknąć można będzie piękne unikatowe powierzchnie bram o wzorach Duragrain oraz nową w pełni przeszkloną bramę segmentową, która zapewnia niegraniczony dostęp światła do wnętrza garażu. Pokazane zostaną nowe typy drzwi zewnętrznych, powstałe z połączenia aluminium
i stali nierdzewnej, jak i najnowsza seria drzwi wewnętrznych o bardzo ciekawych, intrygujących wzorach powierzchni.

Inteligentne technologie  

Prezentacja najnowszej generacji napędów do bram garażowych pozwoli przekonać się, jak komfortowo – dzięki zaawansowanej inteligentnej technologii – bramy garażowe obsługiwane mogą być za pomocą smartfona z funkcją Blootooth lub systemów Smart Home. Producent pokaże też, jak ta sama technologia zastosowana w drzwiach zewnętrznych daje możliwość rezygnacji z ich obsługi za pomocą klucza.

W części stoiska z ofertą dla przemysłu zobaczyć natomiast będzie można system o nazwie SmartControl. To zastosowany w bramach szybkobieżnych system internetowego ich monitorowania, który umożliwia zdalną diagnostykę i – w razie potrzeby – bardzo szybką naprawę.

Dla przemysłu

Inwestorom przemysłowym Hörmann zaprezentuje też m.in. nową bramę szybkobieżną, niezwykle atrakcyjną wizualnie, przeszkloną na całej powierzchni, bramę segmentową oraz  – idealne do sklepów w centrach handlowych, dostępne także z wyposażeniem przeciwwłamaniowym – zamknięcie roletowe. Nie zabraknie też wyposażenia dla centrów logistycznych: ramp przeładunkowych i specjalnych uszczelnień.

Systemy kontroli dostępu

Na wydzielonej części targowego stoiska Hörmann zaprezentuje nową grupę swoich produktów. Są to różne urządzenia wchodzące w skład systemów kontroli dostępu: słupki zabezpieczające, szlabany parkingowe, zapory drogowe. Po raz pierwszy na Budmie pokazany zostanie słupek antyterrorystyczny w wersji elektromechanicznej, a także słupek w wersji mobilnej do zabezpieczania imprez plenerowych.

Powody, by odwiedzić stoisko firmy Hörmann mają więc zarówno wszyscy, którzy budują, remontują, modernizują swoje domy, jak i deweloperzy, inwestorzy przemysłowi czy przedstawiciele służb ochrony mienia.

Swoje nowości firma prezentować będzie w pawilonie 5 na stoisku nr 4. Targi Budma potrwają w dniach 4 – 7 lutego 2020.

Hörmann Polska
press box