Bezpłatne warsztaty z programowania w MediaMarkt

Sklepy MediaMarkt są znane nie tylko miłośnikom nowoczesnych technologii, ale także uczniom i nauczycielom okolicznych szkół podstawowych. Od kilku lat w wybranych marketach organizowane są bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym razem na warsztaty edukacyjne z programowania zaprasza warszawski MediaMarkt przy Al.Krakowskiej 61.

MediaMarkt to popularna sieć handlowa z elektroniką użytkową, która od początku swojej obecności na polskim rynku angażuje się w życie lokalnych społeczności. Wśród działań podejmowanych przez firmę w tym zakresie ważne miejsce zajmują warsztaty edukacyjne, organizowane w wybranych sklepach. Od kilku lat z dużym powodzeniem realizuje je MediaMarkt przy Al.Krakowskiej w Warszawie.

23 marca sklep zaprasza na warsztaty z programowania dla uczniów klas 2-6 szkoły podstawowej. Dzieci już od najmłodszych lat mają kontakt z nowoczesnymi technologiami, dlatego tak ważne jest  budowanie kompetencji cyfrowych. Nasz sklep jest idealnym miejscem do realizowania działań edukacyjnych w tym obszarze. Zajęcia prowadzone są w sprawdzonej formule nauki przez zabawę – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Sklepu MediaMarkt w CH Okęcie.

W programie przewidziane są cztery półtoragodzinne zajęcia w grupach liczących maksymalnie 10 osób, podczas których uczestnicy będą tworzyli inteligentne miasto. Zabawa edukacyjna rozwija logiczne i analityczne myślenie przez naukę programowania. Dzieci uczą się także współpracy w grupie.

Warsztaty odbędą się w sklepie MediaMarkt przy Alei Krakowskiej 61 (CH Okęcie) w Warszawie w dniu 23 marca w godzinach 12:00-13:30, 13:40-15:10, 15:20-16:10, 17:00-18:30. Zapisy przyjmowane są drogą mailową na adres: tamboreki@mediamarkt.pl. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604 947 303 oraz na stronie internetowej cyfrowyodkrywca.pl/InteligentneMiasto/.

MediaMarktSaturn Polska
press box