WIŚNIOWSKI laureatem „Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki”. Doceniono CREO i smartCONNECTED

Andrzej Wiśniowski – gdy niemal 30 lat temu tworzył własną firmę – oparł jej rozwój na idei „ulepszania rzeczy dobrych”. Dzięki temu do dziś WIŚNIOWSKI to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w branżach bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Odważne projekty, nowoczesne myślenie i praktyczne rozwiązania od lat spotykają się z dobrym przyjęciem na europejskich rynkach. Tegoroczna edycja Konwentu Stolarki VIP była miejscem, w którym doceniono kolejne produkty WIŚNIOWSKI przyznając im nagrodę w programie „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO i smartCONNECTED to produkty, których innowacyjność dostrzega się już przy pierwszym użyciu. Wprowadzają do codziennego życia wyższe poczucie bezpieczeństwa, gwarantując funkcjonalność i łatwość obsługi. Te unikalne cechy wsparte najwyższą jakością wykonania doceniono na XXIV Konwencie Stolarki VIP, który odbył się w dniach 21-22 lutego 2019 roku w Gniewie. Rokrocznie pojawiają na nim przedstawiciele najważniejszych firm, by debatować nad zmianami na rynku, nowymi rozwiązaniami technologicznymi i wyzwaniami, które stoją przed producentami stolarki.

Jakie innowacyjne rozwiązania można odnaleźć w drzwiach CREO i smartCONNECTED? CREO to przede wszystkim drzwi, dlatego też doskonale spełniają zadania, które są wobec nich wymagane. Perfekcyjnie strzegą wnętrze domu przed hałasem, chłodem i gorącem – izolacyjność drzwi jest na poziomie od 0,8 W/m2K. Ponadto stanowią barierę przed nieproszonymi gośćmi – klasa antywłamaniowa RC2 i RC3 dla drzwi CREO łącznie z doświetlami, potwierdzone certyfikatem IFT Rosenheim. Można uzupełnić je o czytnik linii papilarnych czy elektroniczny wizjer – które jeszcze bardziej podnoszą bezpieczeństwo domowników.

CREO odpowiadają nie tylko na typowe codzienne potrzeby. Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne oczekiwania. Tyczy się to również wyglądu domu i jego elementów. Dlatego drzwi CREO mogą nie tylko być częścią spójnego wzorniczo zestawu z bramą, oknami i ogrodzeniem w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0, ale również odpowiadać na najbardziej oryginalne potrzeby. To wszystko dzięki wzorowi 300, który może być zaprojektowany według wskazówek klienta.

Czas na smart
Nieprzypadkowo nagrodę obok drzwi CREO otrzymało smartCONNECTED. CREO w wersji smart to kompletny produkt uzupełniony o jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku technologii inteligentnych. Dzięki smartCONNECTED można sterować produktami marki WIŚNIOWSKI za pomocą smartfona. W przypadku CREO, smartCONNECTED umożliwia zdalne otwieranie oraz zamykanie drzwi – dzięki temu można zapomnieć o noszeniu pęku kluczy, albo wpuścić dziecko do domu nie ruszając się z pracy.

By dowiedzieć się więcej o aluminiowych drzwiach zewnętrznych CREO i smartCONNECTED, zajrzyj do dedykowanych im zakładek na stronie www.wisniowski.pl

WIŚNIOWSKI
press box