MediaMarkt w Krośnie – cyfrowe przyjemności dla mieszkańców Krosna


Nowy MediaMarkt w Krośnie, otwarty we wrześniu tego roku, cieszy się dużą popularnością, przyciągając coraz większe grono miłośników nowoczesnych technologii. Sklep zapewnia mieszkańcom miasta i okolic pełną ofertę urządzeń, bogaty pakiet usług i fachowe doradztwo. Z okazji otwarcia, krośnieński MediaMarkt zaangażował się również we wsparcie lokalnych organizacji społecznych, przekazując im sprzęt o łącznej wartości 10 000 złotych.

Z okazji otwarcia, MediaMarkt w Krośnie wspomógł lokalne organizacje. Firma zorganizowała głosowanie, w którym mieszkańcy mogli wybrać tę, która najbardziej ich zdaniem potrzebuje wsparcia. – Zdanie mieszkańców miasta ma ogromne znaczenie dla efektywności naszej pomocy – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – To oni najlepiej wiedzą, którą z lokalnych instytucji społecznych powinniśmy wesprzeć.

W zakończonym niedawno głosowaniu zwyciężyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Krośnie, które otrzyma od MediaMarkt nowoczesny sprzęt elektroniczny o wartości 8 000 zł. Każda z dwóch pozostałych organizacji biorących udział w głosowaniu – Fundacja Wielkie Serce oraz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie – otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł. Organizacje same wybiorą produkty, które będą najbardziej im pomocne w realizacji zadań.

Akcja głosowania odbywała się w MediaMarkt w Galerii VIVO przy ul. Bieszczadzkiej 29, a udział w niej mógł wziąć każdy klient sklepu. – Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji – mówi Mirosław Materna – Cieszę się, że spotkała się ona z tak pozytywnym odbiorem. Jestem dumny, że z czynnym udziałem mieszkańców możemy skutecznie wspierać rozwój lokalnych inicjatyw społecznych.

MediaMarkt
press box