MODECOM przedstawia największą w historii podkładkę z serii Volcano Gaming


Firma MODECOM – producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming przedstawia największą podkładkę pod klawiaturę i mysz ze wszystkich swoich dotychczasowych podkładek.

MODECOM Volcano Erebus to gigantyczna podkładka. Największa ze wszystkich oferowanych do tej pory przez MODECOM. Wymiary robią wrażenie: 900 x 420 x 3 mm. Wystarczy to w zupełności do pomieszczenia na niej klawiatury oraz myszy zapewniając wysoki komfort użytkowania niej gamingowych peryferii.

Podkładka ma wytrzymały i przyjemny w dotyku materiał o gładkiej i jednolitej powierzchni wraz z obszyciem w kolorze czerwonym która poza funkcją estetyczną zapewnia też zwiększoną wytrzymałość. Podkładka jest łatwa do wyczyszczenia i wykonana z materiału odpornego na zachlapania, co pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób pozbyć się przypadkowo rozlanego na niej płynu.

Wierzchnia strona podkładki maksymalizuje precyzję sterowania myszy. Docenią to przede wszystkim gracze, dla których ruchy myszą są niezwykle istotne podczas wirtualnych potyczek. Z kolei druga strona podkładki zapewnia jej doskonałą przyczepność, zmniejszając możliwość jej przesuwania po blacie biurka.

Sugerowana cena podkładki to 49 zł brutto (SRP).MODECOM
press box