Prąd jest lepszy z dodatkami


PGE Obrót rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową „Prąd jest lepszy z dodatkami”, w której podkreśla kompleksowość produktów i usług oferowanych klientom.

Przez ostatnie miesiące szukaliśmy synergii naszej oferty z walorami innych branż niż energetyczna, tak aby kompleksowo zaspokajać potrzeby klientów, którzy stają się coraz bardziej świadomymi odbiorcami energii elektrycznej i paliwa gazowego, które także jest w naszej ofercie – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Kompleksowość produktów oferowanych przez spółkę to nie tylko stała cena prądu, ale również możliwość zakupienia gazu, czy też skorzystania z usług dodatkowych, m.in. pomocy fachowców, ubezpieczenia, opieki medycznej lub pakietu żarówek energooszczędnych.

Chcemy również być innowacyjni. Naszym wyzwaniem jest nie tylko odpowiadać na potrzeby klientów, ale wsłuchując się w ich głos, nawet je wyprzedzać. W najbliższej przyszłości zaproponujemy klientom kolejne kompleksowe oferty – dodał Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót, spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PGE, obsługującej ponad 5 mln klientów.

Ogólnopolska kampania „Prąd jest lepszy z dodatkami” podzielona została na dwie części. Pierwszy etap, który potrwa do połowy listopada, zwraca uwagę na szeroką ofertę PGE, w której oprócz prądu w stałej cenie od stabilnego i bezpiecznego sprzedawcy, klienci otrzymują usługę dodatkową, m.in. pomoc fachowców lub opiekę medyczną.  Następnie, w drugiej połowie listopada, PGE zaprezentuje świąteczną odsłonę kampanii, w której na klientów będą czekać atrakcyjne upominki. 

Szczegóły dostępne są na stronie www.zapewniamyenergie.pl .

PGE Obrót
press box