Nowa lokalizacja MediaMarkt w Głogowie. Jeszcze większy komfort zakupów


MediaMarkt w Głogowie zmienia lokalizację i 21 października zaprasza na wielkie otwarcie nowego sklepu w Galerii Głogów. Dzięki tej zmianie Media Markt zapewni mieszkańcom miasta jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty najnowszych produktów, rozwiązań technologicznych i fachowego doradztwa. Klienci mogą spodziewać się zupełnie odmienionego sklepu i atrakcyjnych promocji przygotowanych z okazji otwarcia.

W ciągu 9 lat obecności w Głogowie MediaMarkt stał się ulubionym miejscem zakupów urządzeń RTV i AGD oraz technologii mobilnych dla mieszkańców miasta i okolic. Do tej pory  sklep mieścił się w  wolnostojącym budynku, przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 14. Od 21 października głogowski MediaMarkt zaprasza na zakupy w nowym miejscu – w Galerii Głogów (ul. Ks. J. Poniatowskiego 12). To bardzo dobrze skomunikowany, wygodny dla klientów punkt handlowy. – Cieszymy się z rosnącej popularności naszego sklepu w Głogowie – mówi Krzysztof Kraus, dyrektor MediaMarkt w Głogowie. – Klienci przyzwyczaili się do tego, że w naszym markecie znajdą wszystko, czego potrzebują. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu sklepu do nowej lokalizacji po to, aby wizyta i zakupy w naszym sklepie były jeszcze wygodniejsze  Dzięki temu zyskujemy nie tylko lepszą lokalizację z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi, ale też nowoczesny wygląd sklepu.

MediaMarkt w nowej lokalizacji zaskoczy mieszkańców nowym wystrojem wnętrza, zaprojektowanym z uwzględnieniem światowych trendów. Nowoczesny układ sklepu pozwoli jeszcze lepiej wyeksponować produkty, które cieszą się obecnie największą popularnością. Są to urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, sprzęt fotograficzny, urządzenia elektroniczne do uprawiania sportów czy nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego, np. sprzęty do przyrządzania zdrowych posiłków.

W markecie można skorzystać z różnych usług dodatkowych, m.in. dostawa i instalacja urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, instalacja oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną oraz wiele innych, pozwalających od razu w pełni wykorzystać możliwości sprzętu. Przy zakupie urządzeń można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+ czy skorzystać z pomocy informatycznej. W sklepie można będzie również odebrać produkty zamówione w sklepie internetowym mediamarkt.pl, zawrzeć umowę na dostawę energii elektrycznej, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Z okazji otwarcia w nowej lokalizacji, głogowski MediaMarkt przygotował ofertę promocyjną. W obniżonych cenach będzie moża kupić wiele produktów z różnych kategorii. To wyjątkowa okazja, by zaopatrzyć się w urządzenia i akcesoria czołowych producentów w atrakcyjnych cenach, np.:

– telewizor Philips 43PTF4001 w cenie 949,- zł
– głośnik BT pojemność 600 mAh w cenie 79,- zł
– odkurzacz Zelmer ZVC165EK ELF  w cenie 129,- zł
– pralka beko SWRE 6501 BO w cenie 699,- zł,
– kuchnia gazowo-elektryczna Amica 58GED2.33HZpPFQ  w cenie 699,- zł
– laptop HP 15-BS000NW N3060/4G/500/INT/W10 RAM 4 GB DDR HDMI, USB2.0, USB 3.0, WINDOWS 10 w cenie 1099,- zł
– SMARTFON SAMSUNG GALAXY J3 w cenie 399,- zł.

MediaMarkt
press box