Przedszkolaki z Wrocławia i okolic walczą o „colorlovą” elewację

Walka o „colorlovą” elewację nabiera coraz większych rumieńców. Przedszkola z Wrocławia i okolic robią co mogą, by stanąć na czele rywalizacji. Lokalne społeczności natomiast po raz kolejny pokazują, że razem można więcej, chociaż na pewno nie powiedziały one jeszcze ostatniego słowa. Tymczasem nieuchronnie zbliża się koniec terminu przyjmowania zgłoszeń do konkursu. 

Akcja ColorLove Przedszkole zadebiutowała w drugiej połowie 2015 roku w rejonie Trójmiasta i Krakowa. Rok później zwycięskie placówki – w Sychowie oraz Wrząsowicach – mogły cieszyć się odświeżonym wyglądem. W drugiej edycji o przemalowanie elewacji walczą przedszkola z Wrocławia i okolicznych powiatów (w promieniu 50 km od stolicy Dolnego Śląska).

Ostatni dzwonek!

Do tej pory na starcie zameldowały się placówki z Wrocławia, Świętej Katarzyny, Zębic, Żórawiny (powiat wrocławski), Sycowa (oleśnicki), Danielowic (oławski), Strzegomia, Świebodzic, Żarowa (świdnicki) oraz Dzierżoniowa (dzierżoniowski). Pełna lista przedszkoli dostępna jest na stronie www.baumitstar.pl/przedszkole. Te, które jeszcze nie przyłączyły się do gry, a chciałyby zawalczyć o nowy wizerunek i inspirującą przestrzeń dla podopiecznych, powinny się pospieszyć, bo zgłoszenia zbierane są jeszcze tylko do 15 września 2017 r. 

Pełna mobilizacja

O tym komu firma Baumit ufunduje „colorlovą” metamorfozę z użyciem najwyższej jakości farb fasadowych zdecyduje w dużej mierze głosowanie online. Dziesięć przedszkoli z najlepszym wynikiem zakwalifikuje się do ścisłego finału, w którym zwycięzcę wskaże konkursowe Jury, biorąc pod uwagę takie aspekty jak charakter budynku, jego usytuowanie względem otaczającej zabudowy, potencjał remontowy obiektu, strukturę fasady i znajdujących się na niej elementów.

Na tym etapie jednak „piłeczka” jest po stronie internetowej społeczności. Pomóc przedszkolakom urzeczywistnić marzenia o „colorlovym” przedszkolu może każdy, wystarczy do 30 września 2017 r. odwiedzić www.baumitstar.pl/przedszkole i zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos. Aby był on ważny należy aktywować link, który otrzymamy na adres mailowy podany wcześniej w panelu do głosowania. Wagę głosu można zwiększyć x100 nabywając jeden z produktów Baumit i dołączając skan dowodu zakupu. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu. Do dzieła!

Baumit