Bateria i natrysk w nowoczesnej łazience


Pięknie urządzona, wyposażona w nowoczesne sprzęty domowa łazienka to dla wielu najlepsze miejsce  relaksu i regeneracji sił. Niekiedy jest reprezentacyjnym salonem kąpielowym, czasem zaś niewielkim przytulnym wnętrzem, w którym znajduje się wszystko, co zapewnia wygodę podczas codziennej kąpieli.

Niezwykle ważną część łazienki stanowi strefa prysznica, otoczona ścianami dekoracyjnej kabiny lub otwarta, idealnie wkomponowana w aranżację pomieszczenia. Główną rolę w tej wyjątkowej przestrzeni odgrywa natrysk i towarzysząca mu bateria. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z eleganckimi kształtami urządzeń, umożliwiają komfortową kąpiel w estetycznym otoczeniu.

Przedstawiamy poniżej przykłady łazienkowych zestawów marki FERRO.

Bateria natryskowa ścienna Algeo Square o masywnej budowie korpusu z płaską, prostokątną rączką uchwytu wspaniale prezentuje się z zestawem natryskowym Squerto. Zestaw wyposażony został w 1-fukcyjną rączkę natrysku o geometrycznej formie i pasującą do niego kwadratową głowicę talerzową o boku 20 cm. Całość tworzy znakomicie wyglądającą parę do nowoczesnej łazienki, którą poza  walorami estetycznymi charakteryzują również cenne zalety użytkowe. Regulowany rozstaw uchwytów w Squerto umożliwia montaż w istniejących otworach w ścianie, a wąż podłączeniowy o długości 70 cm zapewnia podłączenie do każdej baterii wannowej i natryskowej. Komplet świetnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, pozwalających na swobodną aranżację, a przez to odpowiednią ekspozycję każdego elementu wyposażenia.

Wspaniale komponująca się ze ściennymi, jasnymi płytkami o interesującym wzorze okrągła, podtynkowa, 2-funkcyjna bateria natryskowa Algeo to prawdziwa ozdoba strefy prysznica. Dla użytkownika widoczna jest tylko owalna maskownica z 2-funkcyjnym przełącznikiem oraz wygodna, płaska rączka. Parę z baterią tworzy zestaw natryskowy Rotondo 8 z deszczownią o średnicy 20 cm umieszczoną na drążku mocującym. Na ścianie zamontowano przyłącze kątowe, na którym zawieszona została 1-funkcyjna rączka natrysku. Klasyczne, okrągłe formy baterii, deszczowni i rączki natrysku wyróżniają się na tle imitujących cegły płytek. Ten elegancki komplet jest doskonałą propozycją do mniejszych pomieszczeń, które ze względu na zapewnienie wygody mieszkańcom, nie mogą być wypełnione dużą ilością łazienkowych sprzętów.

Natrysk Quadro w połączeniu z baterią Kvadro tworzy atrakcyjny zestaw do każdej łazienki. Ładnie wyprofilowana 1-fukcyjna rączka nawiązuje kształtem do geometrycznych form designerskiej baterii. W natrysku zastosowano praktyczne rozwiązanie, które ucieszy wszystkich ceniących wygodę i funkcjonalność wyposażenia ? chromowaną, prostokątną półkę znakomicie pasującą do obu elementów łazienkowego duetu. Dzięki dużej i płaskiej powierzchni wszystkie używane pod natryskiem kosmetyki będą zawsze w zasięgu ręki. Komplet o pięknej linii wzorniczej jest idealną propozycją do łazienek w nowoczesnym stylu. 

Płaska i okrągła rączka natrysku Tutti obdarza nas 3 rodzajami strumienia: deszcz, masaż i mieszany. Ten funkcjonalny zestaw przesuwny posiada modną mydelniczkę przypominającą lekko wygięty ku górze liść. Z zestawem połączono oszczędzającą wodę baterię termostatyczną Trinity. Wyposażona w regulator termostatyczny, Safe Touch System oraz blokadę gorącej wody nie tylko pozwala na ustawienie dogodnej temperatury wody, ale także chroni użytkownika przed poparzeniem. Bateria o formie walca doskonale komponuje się z rączką natrysku. Komplet stanowi atrakcyjne rozwiązanie do każdej łazienki.

W parze: bateria natryskowa ścienna Veneto VerdeLine i natrysk przesuwny Soleno zwracają uwagę kontrastujące ze sobą kształty obu urządzeń. Geometryczna forma baterii widoczna w korpusie i płaskim delikatnie wygiętym uchwycie zestawiona została z wyraźnie zaokrągloną formą 3-funkcyjnej rączki natrysku. Zarówno baterię, jak i natrysk pokryto elegancką chromowaną powłoką, którą ożywia dołączona do natrysku praktyczna transparentna mydelniczka. Bateria Veneto VerdeLine posiada regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody.

Zaprezentowane zestawy znakomicie ozdobią  łazienkowe wnętrza, gwarantując użytkownikom relaksującą i komfortową kąpiel. 

FERRO S.A.
(PRESS BOX)