SATURN w Lubinie zaprasza na Targi Technologiczne

Turnieje popularnych gier komputerowych, giełda płyt winylowych, pokazy sprzętu RTV, AGD i IT oraz quizy i konkursy z nagrodami – te i wiele innych atrakcji czeka na wielbicieli nowych technologii podczas Targów Technologicznych SATURN. Impreza odbędzie się już 2 kwietnia br. w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

SATURN Lubin od lat cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem klientów poszukujących nowoczesnych urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny, sprawna i pomocna obsługa oraz szeroki zakres usług sprawiają, że market odwiedzają codziennie setki klientów. Dodatkowo SATURN chętnie dzieli się swoją wiedzą i zapewnia mieszkańcom miasta rozrywkę technologiczną na wysokim poziomie. Już 2 kwietnia br. sklep w Lubinie wraz z galerią Cuprum Arena organizuje Targi Technologiczne. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zgłębić tajniki nowoczesnej technologii, spróbować swoich sił w różnych turniejach i konkursach oraz skorzystać z porad ekspertów.

Targi technologiczne to przede wszystkim doskonała okazja do poznania nowych trendów w elektronice użytkowej i przetestowania wysokiej jakości urządzeń. Wśród wystawców imprezy znajdą się innowacyjni partnerzy sieci SATURN, m.in. Philips ze sprzętem do gotowania i Kärcher ze sprzętem sprzątającym. Remigton przygotował dwie niespodzianki – zaprezentuje akcesoria do układania włosów, a dodatkowo razem z salonem fryzjerskim 5th Avenue Revlon i siecią Douglas przeprowadzi wiosenne metamorfozy.

Samsung zaprezentuje najnowsze smartfony oraz okulary VR, które przeniosą gości do świata wirtualnej rzeczywistości. Wielbicieli nowych technologii i spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością zainteresuje pokaz jeździków, przygotowany przez Skymaster.

W kraju, w którym piłka nożna to sport narodowy nie może zabraknąć stanowisk Xbox, na których fani futbolowej rozrywki będą mogli sprawdzić swoje siły w rozgrywkach FIFA 2017. Z myślą o szerokiej grupie graczy i fanów imprez gamingowych, Targi Technologiczne zostały połączone z turniejami popularnych gier, organizowanymi przez OZONE #PACTit. Uczestnicy wirtualnych rozgrywek powalczą o tytuł mistrza CS:GO, FiFA 2017 i League of Legends. Na najlepszych zawodników czekają liczne nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł.

Mając na uwadze codzienne potrzeby użytkowników elektroniki, SATURN udostępni stanowisko z usługami Power Serwis. Eksperci sieci będą bezpłatnie wykonywać szereg usług zabezpieczających i wspomagających użytkownie sprzętu, m.in. naklejanie folii na telefon i tablet, naklejanie szybki na smartfona, formatowanie dysku, pierwsze uruchomienie telefonu lub komputera czy przegrywanie danych. Imprezie będzie także towarzyszyła promocja pozostałych usług oferowanych przez SATURNA, takich jak abonamenty NC+ i Orange, raty 50*0%, montaż i instalacja telewizora na uchwycie czy podłączenie kuchenki gazowej. Oprócz tego klienci będą mogli dokonać zakupu gier, płyt CD, DVD, książek, płyt winylowych i akcesoriów.

Targi Technologiczne to cały dzień wypełniony po brzegi atrakcjami i spotkaniami z nowoczesną elektroniką. Jednym z głównych punktów imprezy są zawody gamingowe, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Każde impreza dla graczy cieszy się w SATURNIE ogromnym zainteresowaniem, dlatego wierzymy, że i tym razem spotkamy prawdziwe talenty. Z myślą o paniach, partnerzy akcji przygotowali wiosenne metamorfozy, panowie będą zaś mogli wziąć udział w licznych prezentacjach najnowszych modeli sprzętu.

A do tego nasi eksperci pomogę uczestnikom zadbać o urządzenia mobilne i wykonają podstawowe czynności serwisowe. Na imprezę zapraszamy zarówno wielbicieli nowinek, klientów poszukujących wysokiej jakości sprzętu, jak i osoby zainteresowane niecodzienną rozrywką. Podczas Targów Technologicznych każdy znajdzie coś dla sienie – podsumowała wydarzenie Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie.

Targi Technologiczne to wyjątkowe wydarzenie stworzone nie tylko z myślą o dorosłych.

W trosce o najmłodszych SATURN we współpracy z salą zabaw AKUKU zaaranżował specjalny kącik zabaw z atrakcjami dla dzieci. Na dzieci będą czekały gry, zabawy i malowanie twarzy, a na dorosłych gości konkursy organizowane na scenie.

Patronat medialny nad wydarzeniem imprezy objęła TV Regionalna.

SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )