SATURN w Gdyni powita klientów w nowej odsłonie

Gdyński sklep sieci SATURN od 3 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby, popularny market przeszedł modernizację i już 30 marca br. o godzinie 10.00 zaprosi klientów do świata nowych technologii w zupełnie nowym kształcie. Wydarzeniu towarzyszy ciekawa akcja promocyjna.

Gdyński SATURN, zlokalizowany w Galerii Riviera jest pierwszym adresem dla mieszkańców miasta poszukujących wysokiej jakości sprzętu RTV i AGD, elektroniki mobilnej oraz modnych i funkcjonalnych akcesoriów. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby coraz bardziej mobilnego i zafascynowanego nowymi technologiami społeczeństwa, w wyniku modernizacji, powstała przestrzeń o powierzchni całkowitej ponad 3200 m2 pełna inspirujących ekspozycji, ułatwiających praktyczne poznawanie najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. 

Wielkość działów dostosowano do aktualnych trendów. Szczególnie wyeksponowane zostały prezentacje dynamicznie rosnącego segmentu najnowszych urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów, okularów VR, sprzętu dla graczy czy akcesoriów z łącznością Bluetooth. Duża przestrzeń poświęcona została również urządzeniom wspierającym zdrowy styl życia i szeroko rozumianą aktywność jak zegarki sportowe, słuchawki sportowe, urządzenia AGD ułatwiające zdrowe przyrządzanie posiłków oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem kategoria pojazdów z napędem elektrycznym jak jeździki, rowery, deskorolki i hulajnogi.

Chcemy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów i dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy w nowym wnętrzu były dla nich jeszcze większą przyjemnością. W związku z postępem technologicznym obserwujemy zmianę stylu życia i wkraczanie technologii w nowe obszary. Zmiany te znalazły odzwierciedlenie zarówno w nowej aranżacji wnętrza, formie prezentacji, jak i proponowanej ofercie produktowej. Jestem przekonany, że wizyta w naszym sklepie będzie tak samo inspirująca  dla pasjonatów nowinek technologicznych, jak i użytkowników szeroko rozumianej elektroniki użytkowej – skomentował zmiany Piotr Woźniak, Dyrektor Marketu SATURN Gdynia.

Jedna rzecz na pewno nie ulegnie zmianie – fachowe doradztwo oraz oferta usług dodatkowych. Wyróżnikiem sieci SATURN, obok bogatego asortymentu nowoczesnych produktów do domu i biura, jest także szeroki wachlarz usług dodatkowych.

W zmodernizowanym sklepie SATURN w Gdyni na klientów czeka profesjonalny zespół specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać sprzęt dopasowany do oczekiwań i możliwości klienta. W strefie usług klienci mogą m.in. zamówić transport i montaż zakupionego sprzętu, zabezpieczyć smartfona i tablet szybą lub folią ochronną, skorzystać z programu ratalnego, wykupić abonament telewizyjny czy zamówić bilety na liczne wydarzenia kulturalne. Wybrany sprzęt można także nabyć w sklepie internetowym www.saturn.pl i odebrać w markecie, bez ponoszenia kosztów dostawy.

Z okazji otwarcia po przebudowie, SATURN w Gdyni, przygotował dla klientów specjalną ofertę promocyjną. Wsłuchując się w oczekiwania Klientów promocjami objęte zostały również najnowocześniejsze technologicznie produkty, m.in.:

  • 55” Telewizor LG w technologi OLED za 4999,- zł;
  • Niezawodny MacBook Air 13” za 3699,- zł;
  • Smartfon Samsung S7 Edge za 2699,- zł;
  • Odkurzający iRobot roomba 886 za 2789,-;

SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )