Nowoczesny sklep Media Markt powstanie w Żorach

Już jesienią w Żorach zostanie otwarte nowoczesne centrum ze sprzętem elektronicznym Media Markt. Specjalistyczny market zaoferuje mieszkańcom miasta pełen wybór urządzeń oraz usług. Nowoczesna forma prezentacji produktów, najlepsi producenci, fachowa obsługa  – to wszystko będzie czekać na mieszkańców miasta w nowym technologicznym centrum Żor.

Jesienią w handlowym zagłębiu miasta, przy Alei Zjednoczonej Europy 39, zostanie otwarty pierwszy w Żorach sklep Media Markt. Dzięki nowemu marketowi mieszkańcy Żor będą mogli zapoznać się ze światem nowoczesnej elektroniki użytkowej oraz skorzystać z fachowej wiedzy ekspertów sieci w atrakcyjnej lokalizacji swojego miasta – w sąsiedztwie Fabryki Formy oraz Parku Handlowego Żory.

Media Markt w Żorach jest odpowiedzią na potrzeby klientów, zarówno tych szukających urządzeń codziennego użytku, jak i pasjonatów najnowszych technologii. Dotąd klienci korzystający z bogatej oferty lidera polskiego rynku elektroniki udawali się do sklepu w Rybniku lub robili zakupy w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl . W zaaranżowanym według najnowszych światowych trendów sklepie mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty produktów krajowych i światowych producentów, bez konieczności podróżowania do innych marketów sieci – mówi Marek Skoczylas, Dyrektor Działu Nieruchomości Media Saturn Holding Polska. – Jesteśmy przekonani, że dzięki bliskości lokalizacji, bogatemu asortymentowi oraz fachowej wiedzy doradców, nowy sklep stanie się dla mieszkańców Żor ulubionym miejscem spotkań i zakupów nowoczesnej elektroniki.

Na powierzchni 1200 m2 klienci znajdą różnorodne produkty z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. W markecie będzie można kupić m.in.: telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt AGD oraz urządzenia i rozwiązania mobilne. Na osoby chcące rozwijać swoje pasje czekać będzie sprzęt fotograficzny najlepszych marek, gry komputerowe, filmy oraz gadżety ułatwiające zdrowy styl życia, takie jak pulsometry czy zegarki smart. O obsługę i komfort klientów Media Markt zadba 20 przeszkolonych pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy i znajomości oferty wyjaśnią działanie i możliwości techniczne danego modelu oraz pomogą w doborze urządzenia najbardziej odpowiadającego potrzebom.

Media Markt, uznawany za jedną z najsilniejszych konsumenckich marek na polskim rynku, posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w Polsce. Market w Żorach będzie czwartym sklepem, po Tczewie, Tarnobrzegu oraz Puławach, otwartym w 2016 r. oraz 58 lokalizacją sieci w kraju. Ekspansja w mniejszych miasta jest częścią strategii mającej na celu umocnienie Media Markt na pozycji lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce oraz zapewnienie dostępu do nowoczesnych technologii oferowanych przez sieć jak najszerszemu gronu klientów.

Media Markt /newss.pl