Dzień Pozytywnie Zakręconych według Saturna

Większość osób urlop ma już za sobą, co raczej nie wpływa pozytywnie na ich samopoczucie. Perspektywa nowego tygodnia pracy, marzenie, aby w końcu była upragniona godzina 17 w piątek, weekend wypełniony po brzegi atrakcjami to plan, według którego działamy. Jak podkręcić swój nastrój, aby niezależnie od wszystkich asapów, kpi-ów i deadlinów każdy dzień był udany? Wystarczy kilka gadżetów! Top listę urządzeń poprawiających humor każdego dnia przygotowali eksperci sieci Saturn.

Codzienna rutyna. Dom, praca, dom. Kolejne projekty, goniące terminy, spotkania. Brzmi jak dzień świstaka. W takich chwilach z pomocą przychodzi sieć Saturn. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pozytywnie Zakręconych eksperci Saturna przygotowali listę gadżetów, które pomogą pozytywnie się nastroić. I udowodnią, że niewiele potrzeba, aby pozytywnie zakręcić swoim dniem.

Warto zacząć działać już od samego rana. W nasz codzienny poranny rytuał warto wpleść elementy, które pozwolą energetycznie zacząć dzień, a nic tak nie pobudza jak orzeźwiający koktajl. Dzięki nowoczesnej wyciskarce skomponujemy z naszych ulubionych owoców i warzyw sok, który da nam potężny zastrzyk energii. Jeśli jeszcze nie mamy w swojej kuchni takiego sprzętu na pewno warto zwrócić uwagę na Philips Avance Collection HR1896/70, który został opracowany tak, aby wycisnąć maksymalną ilość soku z ulubionych warzyw i owoców. Ten model dzięki technologii MicroMasticating pozwala przyrządzać soki z dodatkiem ziół, warzyw liściastych, a nawet orzechów. Dzięki temu nasze koktajle będą nie tylko pełne dodających energii węglowodanów, ale również zdrowych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na dokładne opłukanie wszystkich elementów wyciskarki w ciągu minuty, zamiast długiego mycia, które jest zmorą innych wyciskarek. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Philips Avance Collection odkryjemy pełnię smaku dobrze znanych koktajlowych połączeń, ale też chętniej będziemy eksperymentować z miksami warzyw i owoców tworząc, zakręcone i pyszne napoje.

Pozytywnie nastrojeni do pracy z pewnością łatwiej przebrniemy przez naszą listę „to do”, a po wyjściu będziemy mieć jeszcze energię do aktywnego spędzenia popołudnia. Może przejażdżka po okolicy? Ale nie na rowerze czy na rolkach, a na elektrycznej deskorolce! Posiada dwa koła, które idealnie balansują i mogą nas zawieźć gdzie tylko chcemy. Jeśli na samą myśl o takiej zabawie czujemy dreszcz emocji, warto zaopatrzyć się w model Skymaster Wheels, który wykorzystuje cyfrowy żyroskop oraz moduły i czujniki przyspieszenia obliczające środek ciężkości użytkownika z grawitacją. Dzięki Wheels możemy poruszać się do przodu, do tyłu, obracać w dowolnym kierunku lub zawrócić w miejscu. Kompaktowy rozmiar i zerowy promień skrętu deskorolki pozwala na użytkowanie Wheels zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Dodatkowo sprzęt wyposażony został w bluetooth oraz wbudowany głośnik do odtwarzania muzyki. Elektryczna deskorolka to doskonała zabawa, która pozwoli endorfinom podkręcić nasze samopoczucie. Odtąd spacer zyska nowy zakręcony wymiar.

Jeśli czujemy w sobie pasję do uwieczniania otaczającego nas świata i szukamy gadżetu, który pozwoli najpełniej cieszyć się jego urokami, powinniśmy sięgnąć po kamerę Samsung Gear 360. Dzięki niej mamy cały zakręcony świat na wyciągnięcie ręki. Z kamerą 360 stopni możemy uwiecznić absolutnie wszystko, co dzieje się w dookoła nas i umożliwić innym zobaczenie tego na żywo. Koncert, wakacje, impreza, mecz czy rajd – kamera dotrzyma nam kroku nawet w najbardziej szalonych i zakręconych momentach. Intuicyjna obsługa, edycja na smartfonie i komputerze oraz szybki podgląd na telefonie – to tylko niektóre z funkcjonalności Gear 360. Co ważne, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych uzyskamy optymalne naświetlenie i ostrość naszych zdjęć oraz filmów. Samsung Gear 360 nagrywa filmy w rozdzielczości 4K i wykonuje zdjęcia w imponującej rozdzielczości 30 Mpix, dzięki czemu utrwalamy nasze wspomnienia w wyjątkowej jakości. To idealny gadżet dla osób, które szukają sprzętu, który nadąży za ich tempem życia i dodatkowo zarejestruje zakręcony świat dookoła.

Energetyczna wyciskarka owoców, elektryczna deskorolka czy kamera 360′ to tylko niektóre z elektronicznych gadżetów, które pozwolą pozytywnie nakręcić się każdego dnia. Eksperci sieci Saturn wiedzą, jakie gadżety pozwalają codziennie odkrywać nowe smaki i emocje, a przede wszystkim dobrze się bawić. Warto zasięgnąć porady by znaleźć sprzęt dopasowany do naszego charakteru oraz hobby. I pamiętajmy, żeby nie bać się eksperymentowania! Coś, co wydaje się zupełnie do nas nie pasować, może przed nami odkryć nowe perspektywy na świetną zabawę i relaks.

zdj.: Ewelina Tużnika-Płeszka

SATURN