NITUS wieńczy jubileusz 20lecia

Firma NITUS, producent okien, drzwi, bram, rolet, pergoli i wygrodzeń, zwieńczył obchody jubileuszu 20 lat na rynku. To niezwykłe wydarzenie było okazją do celebracji, dyskusji na temat decyzji i inwestycji, które kształtowały firmę przez dwie dekady. Była to również okazja do zaprezentowania celów, wyzwań i kroków, które firma postanowiła podjąć w odpowiedzi na dynamikę rozwoju technologicznego, ale również trendów społecznych, sprzedażowych i marketingowych.

Producent zapewnił uczestnikom dzień pełen wrażeń. W czasie zwiedzania fabryk NITUS, zlokalizowanych w Tymowej, Zawadzie Lanckorońskiej oraz Jurkowie, goście mieli okazję poznać przekrój produkcji szerokiego portfela produktów – od wyrobów z aluminium  (okna, systemy przesuwne, drzwi, stolarka przeciwpożarowa, fasady oraz pergole i ogrody zimowe), poprzez produkty z PVC, aż po nowoczesną linię produkcyjną bram segmentowych  w najnowszej fabryce w Jurkowie. Należy także wspomnieć, że NITUS to również rolety zewnętrzne, wewnętrzne, żaluzje, plisy i inne zewnętrzne i wewnętrzne osłony okienne. „Przygotowując program obchodów jubileuszowych bardzo mocno skupiliśmy się na tym, aby pokazać naszym gościom cały nasz asortyment, ale jednocześnie chcieliśmy, aby mogli poczuć atmosferę, którą na co dzień tworzą wszyscy pracownicy. Ich zaangażowanie i pasję z jaką się jej oddają. Fakt, że wszyscy tutaj utożsamiamy się z pracodawcą i możemy liczyć na jego wsparcie jest bardzo budujące i motywujące. Mam nadzieję, że odczuli to wszyscy nasi goście” – mówi Monika Hajto-Suślik, HR & Office Manager, koordynatorka wydarzenia.    

Producent uchylił rąbka tajemnicy prezentacją najnowszych produktów z zakresu nowoczesnych aluminiowych drzwi zewnętrznych oraz systemów przesuwnych, które wkrótce wejdą do regularnej sprzedaży.

Kulminacją jubileuszu była uroczysta gala w malowniczym Lemon Resort Spa, położonym nad Jeziorem Rożnowskim. W czasie wieczornego spotkania zostały wręczone wyróżnienia dla Partnerów biznesowych oraz pracowników. Piotr Nowak, założyciel i właściciel przedsiębiorstwa w swoich wypowiedziach zwracał szczególną uwagę na istotę budowania trwałych relacji z odbiorcami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji.

ZRÓB TO Z NAMI

Siłę współpracy, która jest punktem odniesienia nowej misji marki podkreślała w swoim przemówieniu także Małgorzata Bereza, Sales & Marketing Director w firmie NITUS: „Dziś poznaliśmy, że siła naszych firm leży we wzajemnej współpracy. Razem tworzymy nierozerwalny łańcuch. Razem czyli NITUS i Partnerzy. To właśnie Wasza wiedza, umiejętności, doświadczenie, znajomość potrzeb klientów to głos, którego chcemy słuchać i wdrażać. Bo tylko dzięki temu głosowi możemy dostosować się do dzisiejszych czasów, by móc dalej wspólnie się rozwijać – dla Was. Hasło, którym wchodzimy w kolejny okres naszej działalności -„ZRÓB TO Z NAMI”- to spełnienie marzenia o bezpiecznym i nowoczesnym domu Waszych klientów. Zrób to z nami… zrób okna, drzwi, bramy, rolety, pergole i wygrodzenia. Zrób to z nami to wspólne doskonalenie produktów i umiejętności. I wreszcie zrób to z nami to rozwój Wasz i nasz, dzięki Wam. Zróbcie to z nami! Bądźmy wciąż tak dobrymi Partnerami w działaniu”.

Nowe hasło, jest odzwierciedleniem celu firmy, którym jest doskonalenie oferty zgodnie rosnącymi oczekiwaniami klientów. Producent stawia na transparentność i otwartość oraz budowanie reputacji firmy jako marki, która zawsze jest gotowa do współpracy i wsparcia swoich klientów.

Świętujemy dzisiaj 20 lat firmy Nitus, ale to dopiero początek naszej wielkiej przygody. Razem z naszymi klientami, partnerami i pracownikami chcemy dalej rozwijać naszą markę, zdobywać nowe rynki i sprostać kolejnym wyzwaniom, które stawia przed nami zmieniająca się rzeczywistość – podsumowuje Piotr Nowak.

Trudno przecenić znaczenie jubileuszu 20 lat marki NITUS. To nie tylko okazja do świętowania, ale również moment do refleksji nad osiągnięciami i dalszym rozwojem firmy. NITUS pokazał, że dzięki zaangażowaniu, pasji i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces i zyskać uznanie klientów na trudnym i konkurencyjnym rynku.


NITUS