Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, w ramach plebiscytu Orły Polskiego Budownictwa.

Związek  POiD jako jedna z największych organizacji branżowych prowadzi szereg działań mających na celu promocje przedsiębiorstw i wybitnych osobowości, które zmieniają polską branżę. W tym roku, przedstawiciel Związku POiD, Paweł Wróblewski, został doceniony przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców i wyróżniony nagrodą Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa.

Paweł Wróblewski jest m.in. absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketingu międzynarodowego studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im  Fryderyka Skarbka w Warszawie. Z branżą stolarki budowlanej związany jest od 1997, zdobywając doświadczenie w takich przedsiębiorstwach jak König Stahl Holding, czy Stolarka Wołomin. Funkcję dyrektora zarządzającego POiD pełni od 2005 roku. Paweł Wróblewski m.in. jest inicjatorem projektów, których celem jest integracja i promocja branży stolarki otworowej. Wśród nich realizowana od 2010 roku najważniejsza konferencja branżowa Kongres Stolarki Polskiej,  a także realizowana w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA – Monteriada, czy pierwszy konkurs dla branży stolarki POiD Building Awards. Do działań Prowadzonych przez Pawła Wróblewskiego należy akcja edukacyjno-społeczna Dobry Montaż. W ramach projektu realizowane są przedsięwzięcia związane z współpracą z MEiN w kwestiach poszerzania oferty szkolnictwa branżowego oraz technicznego, doskonalenie zawodowe nauczycieli zawodu montera budowlanej stolarki otworowej, szkolenia teoretyczne i praktyczne dla uczniów. Od tego roku projekt obejmuje szeroko zakrojoną akcje związaną z odzyskiwaniem surowca PVC z wymienianych okien i drzwi.

Oprócz kluczowych, cyklicznych projektów, Paweł Wróblewski realizuje dla Związku Polskie Okna i Drzwi szereg inicjatyw, których celem jest propagowanie producentów stolarki  w środowisku biznesowym.

Nagroda Zasłużony dla Polskiego Budownictwa dla Pawła Wróblewskiego jest doskonałym podsumowaniem roku jubileuszowego POiD – podkreśla Janusz Komurkiewicz, prezes Związku POiD. Od lat widzimy ogromny progres organizacji, co nie byłoby możliwe bez konsekwentnego i skutecznego zarządzania. Wagę nagrody podkreśla fakt, że została przyznana przez równie prężnie działającą organizacje, co potwierdza, że wysiłki są doceniane w całym sektorze budownictwa.  W imieniu całego zarządu Związku, ale również całej społeczności branży stolarki budowlanej serdecznie gratuluję. Życzę Ci Pawle wciąż takiego samego zaangażowania i pasji, którą dzielisz się z nami w każdym projekcie. Życzę jeszcze więcej sukcesów, dzięki którym nasza organizacja rośnie w siłę.

Uroczysta gala, w czasie której wręczono nagrodę Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, organizowana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców, odbyła się 10 grudnia w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

poid.eu /  TheImagine

Leave a Comment