Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” POiD Building Awards 2021 trwa

Do końca sierpnia trwa głosowanie publiczności na najlepszy wg Internautów obiekt, zgłoszony do konkursu POiD Building Awards 2021, organizowanego przez Związek POiD dla branży stolarki otworowej. Głosy można oddawać za pośrednictwem ankiety online.

W głosowaniu bierze udział 47 obiektów, które zakwalifikowały się do konkursu POiD Building Awards. Wszystkie można zobaczyć w dedykowanej zakładce BIBLIOTEKA , gdzie oprócz dokumentacji zdjęciowej znajdują się szczegółowe informacje o obiektach oraz zastosowanych rozwiązaniach w kategoriach, okna i drzwi balkonowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i bramy, rozwiązania fasadowe oraz automatyka budynkowa i smart home.

Aby oddać głos należy wejść na stronę GŁOSOWANIE i zaznaczyć wybrany obiekt. Codziennie można oddać jeden głos. Głosowanie jest anonimowe i nie wymaga rejestracji.

Zwycięski obiekt zostanie ogłoszony już 1 września.

Konkurs POiD Building Awards to nowa inicjatywa Związku POiD, której głównym celem jest prezentacja innowacyjnych realizacji, w których wyroby stolarki otworowej takie jak: okna, drzwi, fasady i bramy garażowe ogrywają kluczową rolę.

Nagrody Grand Prix konkursu POiD Building Awards 2021, które przyznało niezależne jury, składające się z autorytetów świata budownictwa i architektury, zostały wręczone w pięciu kategoriach podczas uroczystej gali XI Kongresu Stolarki Polskiej.

Konkurs Poid Building Awards odbywał się pod Mecenatem firm: Aluprof, FAKRO, Glasssolutions, Ponzio, Reynaers Aluminium

Partnerami kategorii były firmy: Aluplast, Porta , Somfy Polska, WIŚNIOWSKI

Regulamin konkursu „Nagroda Publiczności POiD Building Awards 2021”

poid.eu /  TheImagine