Więcej przestrzeni w salonie? Przesuwne drzwi tarasowe Slide dają ten komfort

Więcej światła, więcej przestrzeni, więcej komfortu. Projektując salon i taras zależy nam by pięknie się łączyły i uzupełniały. Chcemy otwartej przestrzeni i subtelnego połączenia tych dwóch stref przy zachowaniu ciepła w zimie – odpowiedzią na nasze potrzeby jest okno Slide od OKNOPLAST.

Przez ostatni rok doceniliśmy nasze tarasy i balkony. Stały się naszą oazą, miejscem spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. To właśnie tu się relaksowaliśmy, jedliśmy wspólne posiłki czy nawet pracowaliśmy. Chyba każdy właściciel tarasu docenia go teraz jeszcze bardziej niż wcześniej. Dokładamy starań by nasz taras był nie tylko piękny i wygodny, ale dobrze, by stał się integralną częścią naszego salonu, żeby nasz zamysł wykończenia wnętrza miał swoją kontynuację również na zewnątrz. Nasze wysiłki i pomysł na aranżację tych przestrzeni doskonale podkreślą drzwi tarasowe Slide od OKNOPLAST.  

„Przygotowując nowe drzwi tarasowe zależało nam na tym, by nie tylko były odpowiedzią na obecne i nadchodzące trendy, ale też, by były integralną częścią domów naszych klientów. Slide od OKNOPLAST nadaje wnętrzu charakteru, a przy tym doskonale łączy wnętrze domu z tym co na zewnątrz. Kiedy dodamy do tego szeroki wachlarz możliwości personalizacji otrzymujemy naprawdę wymarzone drzwi tarasowe dla pomieszczenia w, niemal, każdym stylu” – zachęca Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w OKNOPLAST.

Nowoczesność

OKNOPLAST jest znany z tego, że czerpie z najnowszych technologii i wdraża nowoczesne rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Sześciokomorowy profil ramy o głębokości zabudowy 140 mm i czterokomorowy profil skrzydła o głębokości zabudowy 70 mm zapewniają szeroki zakres możliwości zastosowania. Co więcej dzięki myśli technologicznej nie musimy się już obawiać dużych przeszkleń – tak konstrukcja jest stabilna i odporna. Pozwala też na maksymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz pomieszczenia – otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydła.

Komfort

Drzwi tarasowe Slide OKNOPLAST są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu – jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze system przesuwny, więc oszczędzamy przestrzeń. Nie musimy otwierać ich na oścież przez co wnętrze, nawet z otwartymi drzwiami tarasowymi wydaje się bardzo przestronne.

Światło

Wszyscy lubimy ładne i dobrze oświetlone pomieszczenia. Naszą naturalną potrzebą jest światło. Dzięki wytrwałej pracy inżynierów i designerów możemy cieszyć się z okien o coraz większych przeszkleniach, wpuszczających więcej światła, które jednocześnie są stabilne, wytrzymałe i zatrzymują ciepło. Minimalistyczny design drzwi tarasowych SLIDE OKNOPLAST pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozwalają na zatrzymanie ciepła na poziomie Uw=0,82 W/m2K.

Design

Charakteru wnętrzu, oprócz przeszklenia, nadaje również rama. Slide charakteryzuje się dużo cieńszą od standardowej ramą dzięki czemu same drzwi tarasowe wydają się lżejsze, a my uzyskujemy wizualny efekt płynnego przejścia między pokojem i tarasem. Wartym uwagi jest fakt, że projektanci tych drzwi oddali w ręce użytkowników wiele możliwości personalizacji wykończenia co sprawia że możemy je dopasować do każdego stylu. Czy to kolor ramy, czy nakładki, klamek i pochwytów – możliwości są niemal nieograniczone.

Rozwiązania takie jak drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST dają szerokie możliwości aranżacyjne, można je dopasować do każdego stylu i wnętrza, dlatego chętnie rekomendują architekci. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w domach jednorodzinnych i nowoczesnych inwestycjach.

Więcej o drzwiach tarasowych SLIDE OKNOPLAST znaleźć można w salonach sprzedaży OKNOPLAST lub tutaj .

OKNOPLASTpress box