Nowe otwarcie MediaMarkt w Zamościu i promocyjne ceny elektroniki

MediaMarkt w Zamościu przeszedł gruntowną modernizację i już 14 maja zaprasza klientów do nowej przestrzeni handlowej, gdzie mogą bezpiecznie zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt do domu czy biura. Z okazji otwarcia sklepu w nowej formie na odwiedzających czekają atrakcyjne promocje. Salon MediaMarkt w Zamościu działa od 10 lat.

Nowe technologie do zdalnej pracy i nauki, sprzęt RTV i AGD czy artykuły do higieny i pielęgnacji ciała to obecnie produkty pierwszej potrzeby. Mieszkańców Zamościa z pewnością ucieszy informacja, że popularny sklep MediaMarkt, zlokalizowany przy ul. Przemysłowej 10 został gruntownie przebudowany, dzięki czemu będzie jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby klientów. W maju tego roku sklep obchodzi też swoje 10 urodziny. Z tej okazji MediaMarkt przygotował dla odwiedzających atrakcyjne promocje.

Zamojski MediaMarkt jest jednym z pierwszych salonów w Polsce, które zostały zmodernizowane zgodnie z nową koncepcją firmy. Do tej pory sieć otworzyła tylko dwie takie lokalizacje – w Jankach pod Warszawą oraz w Wałbrzychu. MediaMarkt Saturn Polska zapowiada jednak, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i w planach jest otwarcie kolejnych tego typu placówek. To, co je wyróżnia, to nowoczesna aranżacja wnętrza oraz atrakcyjna forma prezentacji produktów, które dostosowane są do aktualnych potrzeb klientów.

W MediaMarkt klienci mogą dokonywać zakupów na wiele różnych sposób – w sklepach stacjonarnych, online, odbierając sprzęt osobiście, czy też zamawiając go z dostawą do jednego z 20 000 punktów odbioru w całym kraju. Mimo rozwoju e-commerce i tak wielu dostępnych opcji, sklepy stacjonarne są nadal jednym z kluczowych kanałów i MediaMarkt nieustannie inwestuje w ich modernizację. Cieszę się, że taki nowoczesny sklep z elektroniką użytkową powstał w Zamościu. Jestem przekonany, że nowa aranżacja sklepu i prezentacja produktów ułatwią klientom podjęcie właściwych decyzji zakupowych. Na miejscu do dyspozycji są również fachowi doradcy, którzy zawsze chętnie pomogą wybrać urządzenie dopasowane do realnych potrzeb kupujących – powiedział Piotr Wojtachnia, Kierownik Sklepu MediaMarkt w Zamościu.

Odwiedzający w nowym sklepie mogą spodziewać się jeszcze większej wygody zakupów. Układ marketu został zmieniony w taki sposób, aby klienci mogli szybko odnaleźć poszukiwany sprzęt oraz dedykowane do niego akcesoria i urządzenia powiązane. Jest to możliwe dzięki przejrzystej prezentacji produktów, wyeksponowaniu najpopularniejszych kategorii produktowych oraz nowinek technologicznych. Wprowadzone zmiany będą także dużym ułatwieniem dla osób, które preferują dobrze zapoznać się ze sprzętem przed dokonaniem zakupu – teraz eksplorowanie oferty i porównywanie funkcji produktów będzie jeszcze prostsze.

Sklep MediaMarkt w Zamościu będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00. W niedziele handlowe zaprasza klientów od 10:00 do 20:00.

MediaMarkt nie ogranicza się do jednej promocji

Firma zachęca do zakupów w poniedziałki, bo w ramach Happy Hours po godz. 16:00 zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym dostępne są produkty objęte specjalną ofertą promocyjną.

MediaMarkt (online i sklepy stacjonarne) warto odwiedzać także w każdą środę, kiedy od godz. 8.00 można kupić tzw. produkty dnia, czyli wybrane produkty z różnych kategorii produktowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje do godz. 8.00 następnego dnia, w czwartek.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.  Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i film. Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zabezpieczyć smartfona folią ochronną czy folią antybakteryjną, a nawet wymienić stary smartfon na kartę podarunkową. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.  

Urządzenia kupione w MediaMarkt możemy ubezpieczyć w programie Gwarancja+.  Market oferuje ubezpieczenie komputera, konsoli, małego i dużego AGD, sprzętu foto, audio i nawigacji, a także telewizora, telefonu, tabletu i urządzeń mobilnych. Do wyboru mamy różne warianty ubezpieczenia dopasowane do konkretnych produktów, a co za tym idzie, obejmujące taki zakres ryzyka, który rzeczywiście dotyczy kupowanego sprzętu. Sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt jako jedyna na rynku sieć z elektroniką użytkową oferuje pozagwarancyjne naprawy sprzętów, również tych kupionych w innych sklepach.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać, nawet jeśli nie zakupiło się nowych produktów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Warto dołączyć do Klubu MediaMarkt

To program lojalnościowy, który nagradza klientów sieci za kolejne zakupy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w dowolnym sklepie. Dzięki temu można dostać od sieci rabatowy kupon powitalny oraz nagrody niespodzianki za kolejne zakupy. MediaMarkt organizuje także specjalne akcje, skierowane tylko do klubowiczów. Oprócz tego transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego. Nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji.

MediaMarktSaturn Polska
press box