Najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w CH Janki

W czwartek, 22 października MediaMarkt otworzył sklep w centrum handlowym Janki po gruntownej przebudowie. Zmodernizowana powierzchnia handlowa zyskała nowy wygląd i funkcje, odpowiadające najnowszym trendom i potrzebom współczesnych klientów. Jest to obecnie najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Polsce. Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta promocyjna.

Nowy sklep wyróżnia się nowoczesną aranżacją wnętrza, szerokim asortymentem oraz atrakcyjną formą prezentacji produktów. Układ marketu i nowa ekspozycja urządzeń ułatwiają klientom zapoznanie się z bogatą ofertą produktów, porównanie ich funkcji, a także sprawne skorzystanie z usług dodatkowych. Dzięki temu użytkownicy nowych technologii mogą szybko znaleźć poszukiwane produkty, dedykowane akcesoria oraz urządzenia powiązane i od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami zakupionego sprzętu.

Przejrzysta prezentacja produktów, wyeksponowanie najpopularniejszych kategorii produktowych oraz nowinek technologicznych pozwalają klientom w sposób przyjemny i komfortowy poznawać bogaty świat nowych technologii, a tym samym ułatwiają podjęcie świadomych decyzji zakupowych.

Sklep odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy mogą zawsze liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców fachowych. Pracownicy sklepu chętnie dzielą się wiedzą i pomagają wybrać urządzenia i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Rynek elektroniki użytkowej podlega ciągłym zmianom, co związane jest z szybkim rozwojem technologii. Modernizując nasze sklepy tworzymy przestrzeń, w której klienci mogą bezpiecznie i komfortowo zrobić zakupy, zapoznać się z pełną ofertą urządzeń mobilnych czy elektroniki użytkowej do domu i biura. Jestem przekonana, że nowy sklep spodoba się naszym klientom. Zapraszam do MediaMarkt w CH Janki – mówi Monika Bujanecka-Panko, Dyrektor Regionalna sieci MediaMarkt.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.  Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i film.
Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć umowę o usługi Telewizji NC+, zabezpieczyć smartfona folią ochronną czy folią antybakteryjną. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.  

Urządzenia kupione w MediaMarkt możemy ubezpieczyć w programie Gwarancja+.  Market oferuje ubezpieczenie komputera, konsoli, małego i dużego AGD, sprzętu foto, audio i nawigacji, a także telewizora, telefonu, tabletu i urządzeń mobilnych. Do wyboru mamy różne warianty ubezpieczenia dopasowane do konkretnych produktów, a co za tym idzie, obejmujące taki zakres ryzyka, który rzeczywiście dotyczy kupowanego sprzętu.

Sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt jako jedyna na rynku sieć z elektroniką użytkową oferuje pozagwarancyjne naprawy sprzętów, również tych kupionych w innych sklepach.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet, jeśli nie zakupiło się nowych produktów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Oferta promocyjna

Przykładowe produkty z oferty promocyjnej, przygotowanej z okazji otwarcia:

  • telewizor Sony 55” za 2199, – zł (taniej o 600, – zł)
  • telewizor OLED Philips 55” za 4299, – zł (taniej o 1200, – zł)
  • smartfon Oppo A31 za 499, – zł (taniej o 300, – zł)
  • notebook dla graczy Asus za 3599, – zł (taniej o 300 zł)
  • generator pary Tefal za 1099, – zł (taniej o 200, – zł)
  • płyta indukcyjna do zabudowy Bosch za 899, – zł (taniej o 300, – zł)
  • piekarnik do zabudowy Whirlpool za 1249, – zł (taniej o 279, – zł)

Promocja trwa od 22.10 do 24.10.2020 lub do wyczerpania zapasów.

MediaMarkt nie ogranicza się do jednej promocji

Firma zachęca do zakupów w poniedziałki, bo w ramach Happy Hours po godz. 16: 00 zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym dostępne są produkty objęte specjalną ofertą promocyjną.

MediaMarkt (online i sklepy stacjonarne) warto odwiedzać w każdą środę, gdzie od godz. 8.00 można kupić tzw. produkty dnia, czyli wybrane produkty z różnych kategorii produktowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje do godz. 8.00 w czwartek.

Warto dołączyć do Klubu MediaMarkt

To program lojalnościowy, który nagradza klientów sieci za kolejne zakupy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w dowolnym sklepie. Dzięki temu można dostać od sieci rabatowy kupon powitalny oraz nagrody niespodzianki za kolejne zakupy.

MediaMarkt przypomina przy tym, że pojawiają się akcje promocyjne, które są skierowane specjalnie do klubowiczów. Oprócz tego transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego. Nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji.

Sklep MediaMarkt w Centrum Handlowym Janki (ul. Mszczonowska 3) działa od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00. W niedziele niehandlowe jest otwarty od 10.00 do 20.00.

MediaMarktSaturn Polska
press box

Leave a Comment