Klienci MediaMarkt decydują, które szkoły otrzymają sprzęt komuterowy


Rozpoczął się drugi etap akcji „MediaMarkt i Zenek dzieciom”, w ramach której sieć przekaże 100 laptopów szkołom podstawowym. Klienci MediaMarkt zdecydują, do których placówek trafi sprzęt komputerowy. Głosowanie potrwa do 30 września br.

Nowe technologie wśród dzieci to już nie tylko forma rozrywki, ale również narzędzie wspierające naukę. Ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, jak istotne jest odpowiednie wyposażenie szkolnych pracowni informatycznych. To właśnie dlatego sieć MediaMarkt, od lat promująca odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z nowych technologii, postanowiła wesprzeć najbardziej potrzebujące placówki oświatowe w Polsce.

Akcja jakiej nie było

Inicjatywa „MediaMarkt i Zenek dzieciom” wystartowała 1 września. Jej pierwszy etap obejmował nabór szkół, które samodzielnie mogły zgłaszać się do akcji. Z tej możliwości skorzystało ponad 180 placówek z całej Polski, które teraz mają szansę otrzymać nowoczesny sprzęt komputerowy. MediaMarkt wraz ze swoim ambasadorem – Zenkiem Martyniukiem – przekaże łącznie 100 laptopów dla 20 podstawówek. 10 szkół wybiorą klienci sieci, kolejne 10 wyłoni komisja konkursowa.

Twój głos ma znaczenie

W wyłonieniu 10 zwycięskich szkół pomogą klienci MediaMarkt w ramach ogólnodostępnego głosowania. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów na wybraną placówkę. Do ich oddania uprawniają zakupy dokonane w dniach 1-30.09.2020 r. w sklepach stacjonarnych MediaMarkt lub na www.mediamarkt.pl , niezależnie od ich wysokości. Zakupy za 5, 10 czy 50 zł – nie ma to znaczenia, jeden paragon (lub faktura) uprawnia do oddania jednego głosu.

Nie czekaj, głosuj i pomóż swojej szkole

Warto przekazać informację o trwającym głosowaniu swoim bliskim i znajomym – wiedząc o konkursie, będą mogli zagłosować na Waszą szkołę przy każdym zakupie w MediaMarkt. Szanse na wygraną rosną wraz z liczbą osób, które dowiedzą się o akcji, a czas na głosowanie jest ograniczony – głosy można oddawać do 30 września br. za pośrednictwem strony  www.mediamarktdzieciom.pl .

Wszystkie informacje o akcji „MediaMarkt i Zenek Dzieciom” znajdziecie na mediamarktdzieciom.pl .

MediaMarktSaturn Polska
press box