Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020

Po raz kolejny Grupa OKNOPLAST była głównym mecenasem Turnieju Debat Oksfordzkich, zorganizowanego przez fundację Court Watch Polska. Tym razem ze względu na pandemię całe wydarzenie odbyło się w formie wirtualnej, poprzez specjalnie przygotowaną do tego platformę. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy w ciągu trzydniowych rozgrywek mogli rozprawiać o tematach z dziedziny społeczno-prawnej.

Edukacja młodych ludzi, która ma na celu zwiększenie ich świadomości prawnej jest niezwykle istotna, dlatego warto ją wspierać. Poszerza ona horyzonty wiedzy, pobudza intelektualnie, a także promuje postawy obywatelskie. Doskonałym miejscem do rozwinięcia skrzydeł uczniów szkół ponadpodstawowych jest organizowany corocznie przez fundację Court Watch Polska, Turniej Debat Oksfordzkich o Tematyce Społeczno-Prawnej. W tym roku wydarzenie odbyło się w wyjątkowy sposób – wirtualnie, poprzez specjalnie stworzoną do tego platformę.

„W Grupie OKNOPLAST wierzymy w potencjał młodych ludzi, dlatego po raz kolejny nasza firma została głównym mecenasem turnieju. Przyszłość młodzieży zależy również od nas, warto więc wspomagać wszelkie edukacyjne przedsięwzięcia. Udział w debacie oksfordzkiej to szansa na rozwinięcie pożądanych obecnie na rynku pracy umiejętności, takich jak wystąpienia publiczne, argumentacja czy współpraca, dzięki czemu uczniowie budują swój własny most do kariery zawodowej już teraz. To właśnie młodzi ludzie kreują współczesny świat, dlatego inwestycja w ich rozwój jest kluczowa” – tłumaczy Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST

OKNOPLAST regularnie wspiera rozwój młodzieży

Dla Grupy OKNOPLAST wspieranie edukacji młodzieży jest niezwykle istotne. Warto skupić się na tym, by zapewnić młodym osobom dobry start w życiu. Dlatego też firma regularnie angażuje się w projekty mające na celu ich rozwój. Turniej to jedno z wielu wspieranych przez firmę przedsięwzięć tego typu, dzięki któremu uczniowie już teraz mogą zacząć przygotowania do dorosłego, świadomego, pełnego sukcesów życia. Dodatkowo Grupa OKNOPLAST bierze udział w wielu innych wspomagających młodzież inicjatywach, o czym świadczy współpraca m.in. z Publicznym Liceum i Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Krakowie.

OKNOPLAST
press box