Maciej Orłoś wspiera Media Expert w promocji przedsprzedaży Samsung Note 20, Note20+, Note 20 ULTRA

5 sierpnia oficjalnie uruchomiono przedsprzedaż długo oczekiwanych –  Samsunga Note 20, Note 20+ oraz Note 20 Ultra. Z tej okazji Media Expert, we współpracy z producentem, zaprasza Klientów do skorzystania z atrakcyjnych bonusów zakupowych. Akcje przedsprzedażowe potrwają do 21 sierpnia 2020 r., a do ich promocji sieć zaprosiła Macieja Orłosia.

Do współpracy przy promocji akcji sprzedażowych urządzeń Galaxy Note 20, sieć Media Expert zaprosiła Macieja Orłosia. Dziś dziennikarz nowych mediów i influencer, wcześniej wieloletni prowadzący Teleexpressu, wziął udział w kampanii wspierającej komunikację premiery i przedsprzedaży smartfonów nowej serii Samsunga. Angaż Macieja Orłosia doskonale koresponduje z grupą docelową promowanych urządzeń. Seria Galaxy Note 20 kierowana jest przede wszystkim do ludzi biznesu, przedstawicieli kultury i sztuki, a także – zważywszy na gwarancję doskonałych zdjęć – entuzjastów podróży i fotografii. Materiał z udziałem Macieja Orłosia, sieć Media Expert opublikowała we wszystkich swoich kanałach społecznościowych.

(link do materiału na YT: https://www.youtube.com/watch?v=9V6vty5jCn0&feature=youtu.be )

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Note 20 – słuchawki lub Game Pack w gratisie

Współpraca z Maciejem Orłosiem ma wzmocnić komunikację przedsprzedaży nowych modeli Samsung Galaxy Note 20. Premiera tej długo wyczekiwanej serii smartfonów odbyła się 5 sierpnia.  Klientów z pewnością ucieszy fakt, że do każdego zakupionego w Media Expert Note20 i Note20 5G, sieć bezpłatnie dołączy białe słuchawki Buds+ lub specjalny Game Pack, obejmujący kontroler MOGA XP5-X+, 3-miesięczną subskrypcję XBOX Game Pass Ultimate oraz bezprzewodową ładowarkę. Natomiast nabywcy Note 20 Ultra dostaną do wyboru wspomniany Game Pack lub ekskluzywne słuchawki Buds Live w kolorze mystic bronze. Warunkiem skorzystania z tych wyjątkowych promocji jest zakup smartfonów w okresie przedsprzedaży, ich aktywacja do 5 września br. oraz wypełnienie krótkiego formularza na stronie https://account.samsung.com , w którym między innymi zdecydujemy o wyborze jednego z wyżej wymienionych sprzętów lub pakietu dla graczy. Jest o co się starać, wartość nagród za udział w przedsprzedaży wynosi od ok. 730 do nawet 910 złotych!

Bonus również dla aktywnych!

W Media Expert ruszyła także przedsprzedaż Galaxy Watch 3 i podobnie, jak w przypadku smartfonów Samsunga, nabywcy tego smartwatcha również mogą liczyć na niespodziankę. Sieć do każdego urządzenia dołączy bezpłatnie bezprzewodowy powerbank Samsung U3300, którego cena w sprzedaży wynosi ok. 200 pln. Skorzystanie z tej promocji wymaga zakupu w okresie przedsprzedaży, a następnie – do 15 września 2020 r. – rejestracji urządzenia w formularzu na stronie: https://account.samsung.com .

Szczegółowe warunki wszystkich promocji, zawarte są w regulaminie, dostępnym na stronie: https://www.mediaexpert.pl/lp,7697-samsung-galaxy-unpacked .

Media Expert
press box