Media Expert: Folia Clear Flex na wybranych smartfonach w zakupach przez internet

  • Bezpłatne zabezpieczenie ekranu wybranych smartfonów kupowanych przez mediaexpert.pl.
  • Ekrany urządzeń objętych akcją promocyjną pokrywane folią Clear Flex Ultra.
  • Akcja promocyjna trwa od 30 kwietnia 2020 r. do 9 maja 2020 r.

Klienci, którzy planują zakup smartfonów przez internet, mogą od dziś skorzystać z bezpłatnego zabezpieczenia ekranu urządzenia folią ClearPlex Ultra. Usługą objęte są wybrane, popularne modele czołowych producentów. Akcja trwa do 9 maja 2020 r.

Do 9 maja 2020 r., Sieć Media Expert proponuje bezpłatne zabezpieczenie ekranu wybranych smartfonów, które klienci kupują przez stronę mediaexpert.pl. Ekran zabezpieczany jest folią ClearPlex Ultra. Rozwiązanie to jest uznawane dziś za jedno z najlepszych na rynku. Folia charakteryzuje się odpornością na uderzenia do 0,751 J. Jednocześnie jest bardzo cienka – 0,2 mm sprawia, że nie odczuwa się jej obecności podczas użytkowania. Jak informuje producent, technologia ClearPlex Ultra oparta jest na wykorzystaniu specjalnych polimerów elastomerowych, które pozwalają na regenerowanie się rys na powierzchni. Folia jest niewykrywalna przez oko, nie zniekształca obrazu na ekranie urządzenia, nie plami się ani nie odbarwia z czasem.

Wśród smartfonów objętych akcją „Super zabezpieczenie ekranu GRATIS!” znajdziemy popularne modele cenionych producentów, w tym Huawei, Samsung, Motorola, czy XIAOMI. Akcja trwa do 9 maja 2020 r.

Lista produktów objętych usługą dostępna jest tutaj:
https://www.mediaexpert.pl/lp,7225-zabezpieczenie-ekranu-gratis

Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminie:
https://www.mediaexpert.pl/lp/lp/regulaminy/regulamin_7225-zabezpieczenie-ekranu-gratis.pdf?30043170?4 

Media Expert
press box