Blaupunkt: Nawilżacz powietrza model AHA501 z dyfuzorem zapachów

Na nasze zdrowie i dobre samopoczucie wpływ ma wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednia wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym pracujemy, odpoczywamy czy śpimy. Spierzchnięte usta, podrażniona śluzówka, ból głowy czy problemy ze snem to symptomy wskazujące na zbyt niską wilgotność. W rozwiązaniu tego problemu może pomóc wysokiej klasy nawilżacz powietrza AHA501 marki Blaupunkt, posiadający wbudowany dyfuzor zapachów, zadba jednak nie tylko o odpowiedni poziom wilgotności w domu czy mieszkaniu. Dzięki dyfuzorowi zapachów sprawi, że poczujesz się jak na seansie aromaterapii, która ukoi nerwy i pozwoli się zrelaksować.

Unikatowe połączenie nawilżacza z aromatyzerem, zadziała dobroczynnie nie tylko na Twoje zdrowie, usuwając z gardła niechcianą chrypkę, ale również na Twoje zmysły. System elektronicznego sterowania intensywnością nawilżania i uwalniania zapachu, bez trudu pozwoli Ci stworzyć w domu lub biurze zdrowy klimat, pełen przyjemnych zapachów.

W nawilżaczu AHA501, do aromaterapii można używać olejków eterycznych, co jest niedozwolone w innych modelach dostępnych na rynku. Wystarczy wkręcić kupioną w sklepie buteleczkę z olejkiem zapachowym w dedykowane miejsce w nawilżaczu i włączyć urządzenie, by od razu ukoić swoje zmysły ulubionym aromatem. Dyfuzor zapachów zapewnia optymalne rozproszenie olejków eterycznych w postaci zimnej mgiełki bez konieczności uruchamiania funkcji nawilżania. Nawilżacz i aromatyzer pracują bowiem niezależnie od siebie.

Wyposażenie urządzenia w timer pozwala na ustalenie czasu pracy nawilżacza (maksimum 12 godzin). Dzięki intuicyjnie zaprojektowanemu panelowi sterowania łatwo i bezproblemowo zaprogramujesz swoje urządzenie i sam zdecydujesz o tym, kiedy i jak długo będziesz korzystać z funkcji aromaterapii oraz nawilżania.

Wydajność nawilżacza zimną mgiełką wynosi 240 ml/h, co w zupełności wystarcza do stworzenia optymalnych warunków wilgotnościowych w pomieszczeniu, w którym przebywasz.

W modelu AHA501 zastosowano niezwykle wygodny system napełniania urządzenia wodą. Zbiornik jest bowiem wyjmowany i można go napełnić od góry. Nie musisz się więc obawiać, że podczas uzupełniania wody, zachlapiesz podłogę czy meble, na których stoi nawilżacz. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 4 l, co gwarantuje długi czas pracy urządzenia.

Zastosowanie w modelu AHA501 filtra wody gwarantuje, że osady wapienne nie będą osadzały się na podłodze i meblach w bezpośrednim sąsiedztwie nawilżacza.

Nowoczesna konstrukcja modelu AHA501 pozwoliła zredukować głośność jego pracy poniżej 40 dB, dzięki czemu możesz komfortowo wykorzystywać nawilżacz również w nocy, kiedy domownicy śpią i mieć pewność, że Twoje dziecko regeneruje się po całym dniu w odpowiednich warunkach.

Nowoczesny design oraz niezwykła wygoda użytkowania to z pewnością wielkie atuty nawilżacza AHA501. Jednak to połączenie w jednym urządzeniu dwóch niezależnych funkcji – nawilżania i aromaterapii, które tak korzystnie wpływają na nasze zdrowie i dobre samopoczucie sprawia, że urządzenie to zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika, pragnącego stworzyć zdrowy klimat w swoim domu.

Funkcje i specyfikacja:

 • Elektroniczne sterowanie intensywnością nawilżania i uwalniania zapachu
 • Funkcja aromaterapii z aromatyzerem (dyfuzorem zapachów)
 • Niezależna praca aromatyzera i nawilżacza powietrza
 • Timer 12-godzinny
 • Maksymalna wydajność nawilżania zimną mgłą: 240 ml/h
 • Filtr wody
 • Bardzo cicha praca (głośność poniżej 40 dB)
 • Wyjmowany zbiornik na wodę napełniany od góry
 • Pojemność zbiornika na wodę: 4l
 • Wytrzymały przetwornik ze szkliwionej ceramiki
 • Zasilanie: 100-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 24 W
 • Wymiary: 23,2 x 20,5 x 30,9 cm
 • Waga: 1,76 kg
 • Kod EAN: 5901750504303

Sugerowana cena detaliczna:  249 zł


BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box