Rejestratory samochodowe PRIME3 – model CVR31

Wybierając się w trasę samochodem, warto wyposażyć go w rejestrator samochodowy,  który pozwala na nagrywanie przebiegu podróży. Jest on niezwykle przydatny w przypadku zaistnienia i odtworzenia niebezpiecznej sytuacji na drodze.

CVR31 marki PRIME3 to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które mocuje się do szyby samochodu za pomocą uchwytu z przyssawką. Rejestrator nagrywa przebieg trasy jakością Full HD i zapisuje ją na karcie pamięci microSD, wykonuje również zdjęcia wysokiej rozdzielczości.

Obiektyw szerokokątny 140?, który pozwala na przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem, gwarantuje  szczegółowy obraz wideo, który można zapisać w rozdzielczościach 1920 x 1080P \ 1280 x 720P \ 640 x 480P \ VGA (30 fps).

Model CVR31 ma wbudowany mikrofon, co pozwala na rejestrację dźwięku. Natomiast dzięki wyposażeniu go w głośnik oraz wyświetlacz LCD o przekątnej
1,5-cala, nagrania można oglądać bezpośrednio na urządzeniu, bez konieczności podłączania go do laptopa czy telefonu.

Rejestrator obsługuje karty o maksymalnej pojemności 32 GB, a materiał można nagrywać w pętli 1, 2, 3 lub 5-minutowej.

CVR31 wyposażony został w detektor ruchu, który uruchamia rejestrator w momencie, gdy tylko wykryje ruch w polu widzenia urządzenia, a także
w G-Sensor. Jest to funkcja, która w sytuacji nagłego hamowania samochodu lub mocnego uderzenia, powoduje zablokowanie pliku wideo, który rozpoczął się
10 sekund przed wypadkiem i skończył 1, 2, 3 lub 5 minut po nim (w zależności od ustawień czasu urządzenia). Film zapisuje się jako specjalny plik, który nie zostanie objęty nagrywaniem w pętli.

Monitoring parkowania, w który również wyposażono model CVR31 powoduje, że rejestrator automatycznie włącza nagrywanie w przypadku jakiegokolwiek przemieszczenia się samochodu lub w momencie, gdy pojazd zostanie uderzony. Dzieje się tak nawet wtedy,  gdy sinik nie pracuje.

Zarówno w przypadku G-Sensor, jak i trybu parkingowego, użytkownik może dostosować czułość tych funkcji do swoich potrzeb.

Wbudowany akumulator o pojemności 180 mAh zasilany jest za pomocą złącza mini USB 2.0. bezpośrednio z gniazda zapalniczki.

PRIME3 / 2N-Everpol
press box