Nowy model odkurzacza workowego SVC51 marki PRIME3

Osobom ceniącym porządek w domu i regularnie dbającym o czystość podłóg, dywanów, mebli czy ścian, trudno wyobrazić sobie sprzątanie bez pomocy odkurzacza. Urządzenie to pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu podczas prac porządkowych, szybko i skutecznie usuwając brud, kurz czy sierść naszych pupili.

Co więcej, odkurzacz to urządzenie, które pomaga nie tylko zachować porządek. Pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, poprawia jakość powietrza, którym oddychamy.  

Szukając prostych, ale jednocześnie skutecznych rozwiązań pomocnych w utrzymaniu porządku w domu, warto bliżej przyjrzeć się odkurzaczowi SVC51 marki PRIME3.

Jest to model wyposażony w worek o pojemności 3 l, w którym zbierany jest kurz i wszelkie zanieczyszczania wciągnięte przez urządzenie. Taka wielkość worka umożliwia odkurzenie dużego mieszkania bez konieczności jego wymiany w trakcie pracy.

Zaletą odkurzaczy workowych jest wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci. Warto również pamiętać o tym, że worek pełni również funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najbardziej zaawansowany, wymienny filtr HEPA, zapewniają doskonałą jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem w 99,97%  pozbawione zanieczyszczeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

Komplet worków (akcesorium SVC51.2), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC51.1) dostępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują również worki uniwersalne Swirl Y45.

Dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,8 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności podłączania urządzenia do kolejnych źródeł zasilania. Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie.

Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli nam dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie się ono sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem.

W zestawie z modelem SVC51 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka oraz ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią dokładne i wygodne sprzątanie.  Z kolei metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

Odkurzacz SVC51 to skuteczny i funkcjonalny sprzęt, doskonały dla wszystkich osób dbających o czystość i porządek w domu.

Specyfikacja techniczna:

 • Wysokowydajny system przepływu powietrza
 • Filtr HEPA
 • Worki na kurz o pojemności 3 l
 • Zwijacz przewodu, przewód 4,8 m
 • Miękkie kółka
 • Regulacja siły ssania w uchwycie węża
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Poziomy i pionowy system parkowania
 • Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowa
 • Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Moc: 700 W
 • Wymiary: 43 x 28,6 x 24 cm
 • Waga: 5 kg

EAN: 5901750503788
Sugerowana cena detaliczna brutto:  199 zł

PRIME3 / 2N-Everpol
press box