Black Friday 2019 – horror dla cen w MediaMarkt

Black Friday z MediaMarkt to szansa na zakup nowoczesnej elektroniki i usług w wyjątkowo niskich cenach. Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem coraz więcej klientów niecierpliwie czeka na ofertę sieci. Tym razem MediaMarkt przygotował tysiące artykułów, a akcja potrwa przez cztery dni –  od 28 listopada do 1 grudnia.

Black Friday przypada na ostatni piątek listopada, ale użytkownicy nowych technologii już wcześniej mogli kupić w MediaMarkt wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć podgrzewała atmosferę kusząc licznymi promocjami. Członkowie Klubu MediaMarkt mogli skorzystać ze specjalnej oferty już na początku listopada w ramach akcji „Black Week”, skierowanej wyłącznie do lojalnych klientów marki.

Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji promocyjnych w roku. W MediaMarkt w ramach promocji „Black Friday – Horror dla cen” dostępnych będzie tysiące artykułów ze wszystkich kategorii  produktowych, więc każdy znajdzie dla siebie wymarzony sprzęt. W tym roku akcja potrwa 4 dni – rozpocznie się już w czwartek, 28 listopada i potrwa aż do 1 grudnia. W niedzielę niehandlową klienci będą mogli skorzystać z oferty Black Friday w sklepie internetowym mediamarkt.pl.

29 listopada większość sklepów MediaMarkt będzie otwarta od godziny 7.00.

Od kilku lat obserwujemy w Polsce rosnącą popularność Czarnego Piątku, który na stałe zagościł w handlowym kalendarzu. Obecnie jest to jedna z najważniejszych akcji promocyjnych w roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w okresie przedświątecznych zakupów przygotowaliśmy dla nich bardzo ciekawą ofertę specjalną. – mówi Alpay Guener, CEO MediaMarktSaturn Polska.

Wybrane produkty z oferty Black Friday w MediaMarkt:

– smartfon Huawei Y7 2019 za 499 zł,  zamiast 649 zł (taniej o 150 zł)
– iPhone 6 32 GB za 1199 zł, zamiast 1399 zł (taniej o 200 zł)
– konsola do gier Sony PlayStation 4 za 799 zł,  zamiast 1329 zł (taniej o 530 zł)
– odkurzacz workowy Zelmer za 299 zł,  zamiast 399 zł (taniej o 100 zł)
– ekspres automatyczny do kawy Philips za 1199 zł, zamiast 1599 zł (taniej o 400 zł)
– telewizor Samsung 65” UHD 4K  za 2699 zł, zamiast 3499 zł (taniej o 800 zł)
– głośnik bluetooth JBL Charge 3 za 399 zł, zamiast 499 zł (taniej o 100 zł)
– laptop HP 15,6” za 949 zł, zamiast 1199 zł (taniej o 250 zł)

Z promocji przygotowanej z okazji Black Friday będzie można skorzystać we wszystkich kanałach sprzedaży sieci MediaMarkt. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są na mediamarkt.pl


MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego.

MediaMarktSaturn Polska
press box