Nowości armatury sanitarnej FERRO październik 2019

Modnie i w czerni – kolekcja Adore Black

Wielobarwność wnętrz to w ostatnich miesiącach jeden z mocniej promowanych trendów. Jak mówią specjaliści – kolor jest najlepszym sposobem na wyróżnienie się oraz indywidualizację naszych mieszkań i domów. Producenci wyposażenia łazienkowego nie pozostają w tej kwestii w tyle. Proponują barwne umywalki, wanny, kolorowe profile kabin prysznicowych, ale przede wszystkim baterie. Te ostatnie dostępne są w coraz szerszej palecie barw i wykończeń. Jest na co popatrzeć i z czego wybierać.

Do grupy tej dołączyła również Adore Black – nowa kolekcja baterii marki FERRO. Z pewnością wyróżnia się ona na tle innych propozycji. Wszystko za sprawą wyjątkowego połączenia czarnego matu z błyszczącym chromem. Adore Black zaprojektowano bowiem w ten sposób, że wybrane elementy wylewki, uchwytu sterującego czy korpusu pokryto tradycyjną powłoką chromowaną. Pozostałe są w kontrastowym kolorze czerni. To niezwykle efektowny zabieg estetyczny wydobywający piękno i wysublimowane kształty baterii. Adore Black świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym.

W kolekcji mamy aż dziewięć różnych modeli przeznaczonych do łazienki i kuchni. Wśród nich znajdziemy m.in. baterie umywalkowe stojące, podtynkowe w wersji umywalkowej i natryskowej, czy baterię wielootworową wannową. Wybór Adore Black to gwarancja najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz oraz nienarzucającej się elegancji.

Komfortowy i nowoczesny – zestaw natryskowy Algeo Square

Współczesny prysznic musi łączyć w sobie wiele funkcji. Powinien nie tylko dobrze wyglądać, być funkcjonalny i oszczędny. Ma także zapewnić niezbędną dozę relaksu. Dlatego najlepiej wybrać prysznic z deszczownią. W tym segmencie produktów warto zwrócić uwagę na nowość w ofercie firmy FERRO – zestaw natryskowy Algeo Square. Pozwoli on na stworzenie komfortowej i zgodnej z trendami wzorniczymi strefy prysznica.

Design Algeo Square definiuje forma kwadratu. To na niej oparty został kształt deszczownicy, główki prysznicowej oraz półki, w którą wyposażono zestaw. Ponadto natrysk oferuje szereg rozwiązań ułatwiających sam montaż, a także wpływających na wygodę korzystania z prysznica. Algeo Square wyposażono w drążek metalowy o długości 113 cm i głowicę deszczową o wymiarach 20×20 cm. Użytkownik we własnym zakresie ma możliwość regulacji wysokości mocowania zestawu do ściany, a także dopasowania odstępu deszczowni od ściany. Wykorzystanie systemu Easy Clean ułatwia natomiast usuwanie kamienia wapiennego zarówno z deszczowni, jak i rączki natryskowej. Kąpiel w strugach deszczu spod Algeo Square to gwarancja relaksu, wysokiego komfortu użytkowania i długotrwałej jakości.

Tylko w duecie – czarny zawór spustowy do umywalek

Armatura łazienkowa wykończona powłoką w kolorze to produkt coraz popularniejszy i chętniej wybierany przez klientów. Aby łazienkowe stylizacje były jeszcze bardziej kompletne, do czarnej baterii umywalkowej warto wybrać umywalkowy zawór spustowy w tym samym kolorze – nowość w ofercie firmy FERRO. Popularny „klik klak” posiada ceramiczny korek w barwie głębokiej czerni. Przeznaczony jest do umywalek z przelewem. Razem z czarną baterią stworzy niepowtarzalny duet wyróżniający się wyjątkową spójnością estetyczną.

FERRO  www.ferro.pl
press box

Leave a Comment