Startuje Bezfuszerki.pl – pierwszy ogólnopolski, profesjonalny portal o posadzkach

Tworzony we współpracy z ekspertami, rzeczoznawcami oraz uznanymi organizacjami branżowymi stanowi silne wsparcie merytoryczne dla inwestorów i wykonawców.

Bezfuszerki.pl to pierwszy profesjonalny portal w całości poświęcony tematyce posadzek, podkładów podłogowych oraz nawierzchni zewnętrznych.

Portal zapewnia najnowsze, rzetelne informacje na temat technologii i wykonania posadzki, oferuje narzędzia i dokumenty pomocne na etapie realizacji inwestycji, a także pozwala skorzystać z pomocy rzeczoznawców i specjalistów branżowych.

Portal jest adresowany do osób budujących lub remontujących dom oraz wykonawców szukających możliwości stałego rozwoju swojej wiedzy.

Intencją twórców było stworzenie przejrzystego portalu, nieprzeładowanego zbyt duża ilością informacji oraz treści reklamowych.

„Chcieliśmy stworzyć portal o wąskim zakresie tematycznym, w którym merytoryka i rzetelność publikowanych treści jest na pierwszym miejscu. Dlatego współpracujemy na stałe z ekspertami branżowymi i rzeczoznawcami oraz uznanymi organizacjami branżowymi, takimi jak IMBiTB, IDiL, czy PSP.” mówi Marcin Obuchowicz, jeden z autorów portalu Bezfuszerki.pl.

Przejrzysty podział portalu na strefę inwestora oraz strefę wykonawcy pozwala użytkownikom na szybkie dotarcie do interesujących treści. Portal został zaprojektowany ze szczególną dbałością o odbiorców mobilnych, których udział dynamicznie rośnie zarówno pośród inwestorów, jak i wykonawców.

Obok aktualności i treści poradnikowych użytkownicy znajdą na portalu także możliwość zamówienia szacunkowej wyceny wykonania posadzki, szablony umów pomocnych podczas realizacji, dostęp do szkoleń branżowych, możliwość dołączenia do bazy wykonawców, a także możliwość skorzystania z porad rzeczoznawców w zakresie budownictwa, architektury oraz prawa budowlanego.

Adres portalu to www.bezfuszerki.pl . Profil portalu na Facebooku jest dostępny pod adresem www.facebook.com/bezfuszerki .

Bezfuszerki.pl