Media Expert: Sieć proponuje rabaty przed premierą gry EA SPORTS FIFA 20!

Fani serii EA Sports FIFA z niecierpliwością odliczają dni do światowej premiery tegorocznej edycji tej gry. Najnowsza wersja piłkarskiego symulatora będzie dostępna w sprzedaży 27 września. Media Expert zachęca do sprytnego wykorzystania pozostałego do premiery czasu i udziału w specjalnej akcji promocyjnej. „Rozegraj rabat na FIFA20!” to możliwość uzyskania aż 30 złotych zniżki na EA SPORTS™ FIFA 20.

Zeszłoroczną edycję EA SPORTS™ FIFA zakupiła rekordowa liczba graczy. Tytuł nie miał sobie równych w 2018 roku i żadna inna gra nie zbliżyła się w Europie do poziomu 20 mln sprzedanych egzemplarzy. Rekordowy był również wynik sieci Media Expert, która sukcesywnie zwiększa swój udział w sprzedaży tej gry na polskim rynku z dynamiką wzrostu na poziomie kilkunastu procent rok do roku.

„Od lat podejmujemy intensywne działania, aby promować ten tytuł w Polsce i budować społeczność entuzjastów serii EA SPORTS™ FIFA. Przypomnę, że w tym roku sieć Media Expert dołączyła do partnerów pierwszej edycji rozgrywek Ekstraklasa Games, w której udział wzięło kilkanaście tysięcy graczy. Szanujemy potencjał tej społeczności i chcemy być dla niej partnerem pierwszego wyboru – zarówno poprzez atrakcyjne ceny gry i produktów gamingowych, jak i specjalne akcje promocyjne.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Potwierdzeniem tych słów jest możliwość zbierania kodów rabatowych w ramach trwającej promocji „Rozegraj rabat na FIFA20!”. Każde wydane 100 zł na inne gry, to 10 zł dodatkowego rabatu na zakup EA SPORTS™ FIFA 20 w przedsprzedaży. Maksymalny rabat wynosi aż 30 złotych.

Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na stronie: https://www.mediaexpert.pl/lp,gry-rozegraj-rabat .

Przedsprzedaż EA SPORTS™ FIFA 20 trwać będzie do 26 września. Jak informuje Media Expert, gracze, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup, mogą liczyć na liczne bonusy. Preorder Edycji Standardowej uwzględnia opcję otrzymania do 3 rzadkich paczek FIFA Ultimate Team, ikonę na wypożyczenie do wyboru oraz pakiet strojów FUT. Decydując się przedpremierowo na Edycję Mistrzowską klienci uzyskają dostęp do gry już 24 września, aż do 12 złotych paczek FUT oraz ikonę na wypożyczenie i stroje FUT.

Grę EA SPORTS™ FIFA 20 zakupioną w Media Expert będzie można odebrać w Paczkomatach chwilę po północy 27 września 2019 r.

Media Expert
press box