Komfortowa strefa prysznicowa

Poranne i wieczorne kąpiele pod prysznicem to nie tylko element codziennej higieny, ale także wspaniały sposób na zrelaksowanie się lub dodatkowe pobudzenie. Aby móc jednak czerpać pełną satysfakcję z tej czynności, kabina, jej wyposażenie oraz najbliższe otoczenie muszą być zorganizowane praktycznie i wygodnie. Produkty marki Ferro zostały więc zaprojektowane w taki sposób, by zawsze dostarczać maksimum komfortu, równocześnie estetycznie prezentując się w każdej  łazience.

Dla każdego z nas pod pojęciem wygody kryją się nieco inne cechy. Dlatego też w ofercie Ferro znaleźć można różne akcesoria przeznaczone do strefy prysznicowej: zestawy natryskowe podtynkowe oraz standardowe, przesuwane i punktowe, wyposażone w deszczownie lub baterie albo pozbawione tych elementów. Tak duży wybór stanowi gwarancję, iż finalny efekt będzie spełniał wszystkie nasze indywidualne potrzeby.

Kiedy na pierwszym miejscu stawiamy komfort, detale zaczynają odgrywać dużą rolę. W przypadku strefy prysznicowej musimy zadbać więc o jej funkcjonalność, która bezpośrednio przełoży się na satysfakcję z naszych codziennych kąpieli. Dla osób wymagających, znakomitą propozycją będzie  zestaw łączący deszczownię, natrysk oraz baterię – na przykład Trinity. Każdy z tych elementów w nieco inny sposób wpływa na ogólną wygodę. Dzięki deszczowni woda dokładniej obmywa ciało, doskonale nas relaksując. Dodatkowo, pod prysznicem obie ręce pozostają cały czas wolne, co zwiększa zarówno naszą swobodę ruchów, jak i bezpieczeństwo. W każdej chwili ustawienie da się zmienić na natrysk, dzięki któremu możliwa będzie między innymi kąpiel bez moczenia głowy. Termostatyczna bateria utrzymuje stałą, wybraną przez nas temperaturę wody. Sama jednak się nie nagrzewa – bez obaw można dotykać więc jej korpusu. Wbudowany system Safe Stop 38°C uniemożliwia natomiast wypłynięcie wody zbyt gorącej.

Znacznej wygody dostarczają również przesuwane zestawy natryskowe Ferro – na przykład oszczędzający wodę Doppio VerdeLine, o przepływie standardowym jedynie 7,1 litra na minutę. Dzięki zastosowaniu funkcji ECO wartość ta może zostać zmniejszona nawet do około 1,5 l/min. Dodatkowo rączka tego modelu posiada aż trzy różne możliwe przepływy wody: lekki, imitujący deszcz oraz masujący. Duża swoboda w regulacji wysokości natrysku pozwala dostosować warunki kąpieli do naszych upodobań. Praktycznym dodatkiem jest również chromowana, niewielka mydelniczka. Jeżeli jednak pod prysznicem potrzebujemy mieć dostęp do większej liczby kosmetyków, zainteresować może nas zestaw natryskowy Quadro, wyposażony w wygodną półkę o zabezpieczonych krawędziach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystko co niezbędne, będzie mogło znajdować się cały czas pod ręką.

Co ważne, również estetyka potrafi mieć olbrzymi wpływ na nasze poczucie komfortu. Zasada ta dotyczy oczywiście także stref prysznicowych znajdujących się w naszych domach. Dlatego też w Ferro położono nacisk na gustowny, atrakcyjny design przeznaczonego do nich wyposażenia. Dzięki swojej prostocie oraz elegancji poszczególne modele natrysków są uniwersalne – z łatwością skomponują się z najróżniejszymi stylistykami, czy kolorami obecnymi w łazience. Przykładowo ukazany na zdjęciu przesuwany zestaw natryskowy Tutti doskonale będzie wyglądać zarówno w ciemnych, jak i jasnych pomieszczeniach. Za sprawą harmonijnie urządzonej przestrzeni każda kąpiel dostarczy prawdziwego komfortu oraz uczucia odprężenia.

FERRO  www.ferro.pl
press box