Raty 0% – dlaczego warto?


Uwielbiamy promocje. Nie ważne co kupujemy, liczymy na rabaty, gratisy czy korzystne raty. Tym bardziej, przy większych zakupach jak na przykład rzeczy do wykończenia domu, warto z promocji korzystać, gdyż to pozwala zaoszczędzić nam konkretne kwoty. Już tylko do 16 lipca marka WIŚNIOWSKI oferuje swoje produkty w korzystnych ratach z RRSO 0%. Dlaczego warto skorzystać z okazji?

Budowa domu czy jego remont generuje wiele czasu i środków finansowych. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji. Mają nam służyć przez wiele lat, warto więc w nie zainwestować, kupując produkty wysokiej jakości, które zapewnią nam bezpieczeństwo i komfort na lata. 

Jeśli mamy szansę skorzystać z ofert specjalnych, decydujmy się na to, gdyż często możemy uzyskać więcej w lepszej cenie. Dodatkowo, rozłożenie spłaty na korzystne raty, sprawia, że możemy kupić potrzebne nam rzeczy i rozpocząć wykańczanie domu w dogodnym dla nas czasie, bez martwienia się o środki finansowe. WIŚNIOWSKI tylko do 16 lipca oferuje klientom swoje produkty nawet w 30 ratach RRSO 0%. To duże ułatwienie dla domowego budżetu oraz gwarancja, że możemy pozwolić sobie na najwyższą jakość już teraz, a na spłatę mamy wiele miesięcy. – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.

Korzystne raty na najlepsze produkty

Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Warto z niej korzystać przy wyposażaniu domu, zwłaszcza gdy chcemy kupić więcej rzeczy np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy  superciepłą, automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO i wiele więcej. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej – nawet w 30 ratach RRSO 0%. Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 200 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie.  Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera.  Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostępna u wybranych partnerów WIŚNIOWSKI Sp. z o.o S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Oferta ważna do 16 lipca 2019 r. – dostępna w wybranych punktach sprzedaży.

WIŚNIOWSKI
press box