Z psem na zakupy

Upały bywają uciążliwe nie tylko dla ludzi. Wychodząc z domu z psem należy pamiętać, że podobnie jak my, potrzebuje ochłody i wody. MediaMarkt również w tym roku przypominia swoim klientom, żeby nie zostawiali zwierząt zamkniętych w samochodach. W ramach akcji “PSYchodźcie do nas!” każdy może wejść do sklepu sieci ze swoim pupilem.

Co roku w letnich miesiącach pojawiają się informacje o zwierzętach pozostawianych w nagrzanych samochodych. Wiele osób ciągle nie zdaje sobie sprawy, że wnętrze samochodu pozostawionego w pełnym słońcu nagrzewa się bardzo szybko i już po upływie kilkunastu minut temperatura może przekroczyć 50 stopni. Jeśli w upalne dni musimy jednak zabrać ze sobą psa na zakupy, powinniśmy zadbać o jego bezpieczeństwo. Te zwierzęta znacznie gorzej niż ludzie znoszą wysokie temperatury.

Co roku przypominamy naszym klientom o odpowiedzialnym traktowaniu zwierząt domowych. Nasza akcja “PSYchodźcie do nas!” ma na celu nie tylko zapewnienie komfortu zakupów naszym klientom, którym towarzyszą czworonogi. Chcemy również zwrócić uwagę na ten problem, który co roku powraca, mimo licznych apeli. – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci MediaMarkt.

Akcja obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce. Sieć udostępnia miskę z wodą dla psów. Ze względów bezpieczeństwa każdy zwierzak może być wprowadzony do sklepu na smyczy i w kagańcu.

Akcja MediaMarkt potrwa do końca lata.

MediaMarktSaturn Polska
press box